Пульсатор для доїльного апарату

11 січня 2020

У цій статті ми розповімо все, що ви б хотіли знати про пульсатор, і відповімо на найпоширеніші питання, пов'язані з ним.

У цій статті ми розповімо все, що ви б хотіли знати про пульсатор, і відповімо на найпоширеніші питання, пов'язані з ним.

Для чого потрібен пульсатор у доїльному апараті?

Пульсатор відповідає за автоматизоване перемикання вакууму атмосферного тиску. Без цього епристрою жоден доїльний агрегат працювати не зможе. Від того, наскільки він надійно функціонує, залежить ефективність доїння ваших тварин. Пульсатор задає кількість тактів, що відображають вплив сосковой гуми на вим'я тварини.

У чому полягає принцип роботи пульсатора доїльного апарата?

За принципом роботи пульсатор найбільше нагадує ручне доїння. Ця особливість і допомагає отримувати молоко безпечно для здоров'я тварини. Пульсатор синхронно відкачує рідину одночасно з 4 сосків у двотактному режимі. У першому такті пристрій допомагає здавлювати соскову гуму, що викликає виділення молока з вимені, а в останньому такті пульсатор відпускає соски тваринного і дає їм відпочити.

Принцип работы пульсатора

Нерідко трапляється, що пульсатор ламається. Щоб краще розуміти причини неполадок, для початку достатньо розібратися у влаштуванні пульсатора.

Як влаштований пульсатор у механічній доілці?

Пристрій пульсатора доїльного апарату включає у себе гайку ДФ 01.005, кільце АДУ 02.032, дифузор ДД 014, корпус АДУ 02.031, камеру АДУ 02.034, мембрану АДУ 02.036, прокладку ДД 013, кришку ДД 012, кільце АДУ 02.033, клапан АДУ 02.035.

Які причини несправності пульсатора доїльного апарата?

Зазвичай пульсатор приходить у непридатність з двох причин: або пристрій забруднився, або деталі вже зносилися. У першому випадку краще всього його почистити, а у другому - замінити деталі або весь пульсатор в цілому. Все залежить від ступеню поломок.

Якщо пульсатор має закритий тип конструкції, радимо довірити його лагодження професіоналам, а якщо відкритий- ви можете розібрати і зібрати його самі. Про це більш детально ми розповімо в наступному пункті.

Як правильно зібрати пульсатор у доїльному апараті?

Збірка пульсатора доїльного апарата не складе особливих труднощів, особливо, якщо пульсатор має відкрите влаштування. Спочатку необхідно покласти у корпус пульсатора гумове кільце, а потім з'єднати клапан дифузора з шайбою. Переконайтеся, що сторона меншого діаметра загорнута у нижній частині.

Потім потрібно поєднати два отвори мембрани бортом всередину, після чого на неї надівається кільце з пластику. Гумове кільце притискається камерою із закручуванням гайки.

Інші статті та новини
Хітові товари
  1. Пульсатор нерегульований АДУ 02.100
    230 ₴
  2. Попарний пульсатор L 80
    600 ₴