Попарний пульсатор L 80

Немає в наявності
Код товару:
0110
600 ₴
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Технічні характеристики

Додаткова інформація
Виробник Дамілк
Запчастини до доїльної апаратури Пульсатор
Тип пульсатора Регульований
Система розподілу вакууму Асинхронна
Цикл роботи Двотактний
Частота співвідношення тактів 60х40
Механізм перетворення вакууму Пневматичний
Країна виробник Туреччина

Асинхронний попарний пульсатор L 80 - це деталь агрегату індивідуального доїння, яка перетворює постійний вакуум в змінний. Відмінною рисою даної моделі є почергове коливання лівої і правої пар мембран. Завдяки цьому вдається реалізувати попарно систему доїння, коли молоко відбирається по черзі з лівого і правого частки молочної залози, а не з двох відразу, як при синхронному доїнні.

Пульсатор L 80 можна використовувати з доїльними апаратами різних виробників. Він може працювати з вакуумними установками УІД, АИД (DaMilk), Імпульс, Велес, Берізка (Бурьонка). Зверніть увагу, що для попарного доїння потрібен розподільник вакууму з 6 виходами.

Принцип роботи пульсатора L 80

Модель L 80 імпортується з Туреччини. Вона оснащується пневматичним механізмом перетворення вакууму. Доступна можливість регулювання співвідношення тактів. Стандартне співвідношення тактів - 60х40.

У пульсаторі L 80 у кожної бокової стінки стоїть пара мембран (мала і велика). Між ними знаходиться бігунок, який забезпечує почергове коливання. Внаслідок цього, коли в одному шлангу утворюється розрідження, у другому тиск вирівнюється з атмосферним. Шланги підключаються до патрубків, і через розподільник з'єднані з доїльними стаканами.

Купити асинхронний пульсатор L 80 можна в інтернет-магазині DaMilk. В асортименті зібрано обладнання для доїння і переробки молока. Компанія DaMilk також реалізує запчастини до доїльних апаратів. Доставка відбувається по всій Україні.

Залишити відгук