Причина несправності та поломок сепаратора
Яким би потужним і продуктивним не був сепаратор для молока, від поломок все ж він не застрахований. Існує кілька «місць ураження»: барабан, двигун і розділові тарілки. У цій статті ми розповімо про основні причини несправностей і подальші шляхи їх виправлення.
Яким би потужним і продуктивним не був сепаратор для молока, від поломок все ж він не застрахований. Існує кілька «місць ураження»: барабан, двигун і розділові тарілки. У цій статті ми розповімо про основні причини несправностей і подальші шляхи їх виправлення.
Чи дійсно вам потрібен ремонт сепаратора?
Цілком ймовірно, що ваш агрегат просто забруднився. Радимо ретельно промити все його запчастини, а потім запустити і подивитися, що буде далі. Якщо ви користуєтеся моделлю побутового призначення, і у вас скоротився час безперервної роботи, значить, або двигун зламався, або просто перегрівся. В середньому, пристрою «вистачає» від півгодини до години. Щоб двигун не перегрівався, по закінченню години вимкніть його з мережі і дайте охолонути півгодини. В іншому випадку у котушки злізе шар ізоляції, що може призвести до замикання. На відміну від промислових агрегатів, побутові не можуть похвалитися наявністю запобіжника від перегріву. Відповідно, за роботою «звичайного» електричного сепаратора потрібно стежити.
Також не слід заливати в апарат більше молока, ніж він може переробити. Не забувайте враховувати технічні характеристики пристрою і завантажувати в міру виробничих можливостей.
Якщо після промивання проблема так і не зважилася, значить варто шукати причини в іншому. Нижче ми привели основні з них.
Барабан не набирає тиск
Зверніть увагу, до якої мережі підключений ваш агрегат. Напруга електромережі має бути не більше і не менше 220 Вт. Також переконайтеся, чи справна проводка підключення розетки. Якщо все в порядку, значить зламався барабан. Його необхідно купити і замінити окремо.
Барабан не обертається при натисканні кнопки
- Кнопка може бути несправна.
- У мережевому шнурі порвалися проводки.
- Електродвигун зламався.
Чутні сторонні шуми і звуки
Ймовірно, в процесі складання ви не поєднали позначки нуля з мітками на кришці барабана. Щоб компенсувати це упущення, затягніть гайку тугіше або звільніть і вставьте заново. Одна з інших причин: деформація вала двигуна. Його необхідно замінити самостійно або віддати в сервісний центр.
Якщо в процесі роботи ви чуєте удари і вібрації, може бути і таке, що обладнання просто стоїть не на рівній поверхні. При необхідності помістіть сепаратор для молока в більш стабільне положення.
Під час роботи в апараті деренчать деталі
- Неправильно зібрані основні вузли агрегату.
Перегляньте інструкцію зі складання пристрою. Не виключено, що ви могли помилитися і невірно зібрати всі деталі воєдино. Барабан, відливи, поплавкові камера і чаша повинні бути надійно встановлені. Не забувайте дотримуватися послідовністі при складанні.
- Ви забули залити молоко.
Звуки надходять з чаші? Ймовірно, ви просто не залили молоко, але вже включили сепаратор.
Якщо ви хочете купити сепаратор, радимо звернути увагу на асортимент моделей в інтернет - магазині Дамілк. На сайті магазина можна вибрати так побутової, так і промисловий агрегат, а також запчастини до нього, за найнижчими цінами. При виникненні поломок рекомендуємо звернутися в сервісний центр. Замовлення відправляються на відділення поштових служб «Нова пошта» і «Інтайм».