Несправність пульсатора для доїльного апарату: як бути, що робити і куди звертатися?

11 січня 2020

Пульсатор - это автоматизированный переключатель вакуума атмосферного давления. Без него невозможно нормальное функционирование ни одного доильного агрегата.

Пульсатор - це автоматизований перемикач вакууму атмосферного тискуф. Без нього неможливе нормальне функціонування жодного доїльного агрегату. Від надійності його роботи залежить успішне і ефективне доїння тварин. Також від роботи пульсатора залежать і кількість пульсацій, відповідність тактів, спосіб впливу соскової гуми на вим'я корови. Часто трапляється так, що пульсатор доїльного апарату не спрацьовує в процесі доїння. Давайте ж розглянемо причини несправностей.

Якщо не працює пульсатор на доїльному апараті, причина можуть бути такі:

 • пристрій забруднилася;
 • деталі пристрою зносилися.

Ефективність роботи даного пристрою виробники підвищують такими способами:

 1. Перший спосіб будується на тому, що пристрій роблять закритим, тим самим ускладнюючи його конструкцію. Так само його оснащують фільтром для уникнення попадання сміття всередину. Це може стати причиною підвищення вартості цієї деталі. Цим методом в основному користуються закордонні виробники.
 2. Другий метод полягає, навпаки, в спрощенні пульсатора. Він легко збирається. У використанні він простий настільки, що будь-яка доярка зможе сама усунути неполадки і відновити нормальне функціонування доїльної установки.

Звичайно, в будь-якому випадки буде краще, якщо довірити ремонт справжнім фахівцям і не займатися самодіяльністю. Компанія Дамілк, крім продажу доїльного обладнання, може запропонувати вам послуги з ремонту та заміни будь-яких запчастин. Сервісні центри компанії проводять діагностику пристроїв і ремонтні роботи будь-якої складності. Якщо несправний пульсатор на вашому доїльному апараті, то для отримання консультації фахівця телефонуйте за номером 066 514 99 97.

Інші статті та новини
Хітові товари
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  11 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  12 300 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 400 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  11 250 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴