Налаштування пульсатора доїльного апарату

11 січня 2020

Пульсатор - це автоматизований перемикач вакууму атмосферного тиску. Без нього неможливе нормальне функціонування жодного доїльного агрегату. Від надійності його роботи залежить успішне і ефективне доїння тварин.

Пульсатор - це автоматизований перемикач вакууму атмосферного тиску. Без нього неможливе нормальне функціонування жодного доїльного агрегату. Від надійності його роботи залежить успішне і ефективне доїння тварин. Також від роботи пульсатора залежать і кількість пульсацій, відповідність тактів, спосіб впливу соскової гуми на вим'я корови.

Буває так, що при експлуатації доїльного апарату трапляються різні збої. Причиною тому можуть стати поломки пульсатора. І після виникає питання: як налаштувати пульсатор доїльного апарату, і чи можливо це зробити в домашніх умовах?

На сьогоднішній день в інтернеті ви можете знайти багато різної інформації про те, як усунути неполадку в роботі пульсатора, як зібрати пульсатор доїльного апарату по відео. Але з упевненістю можна заявити про те, що самостійно вирішувати це питання не варто. У разі якщо пристрій виходить з ладу, доярка не зможе якісно усунути поломку, а навпаки, є ймовірність того, що змінивши такт пульсацій, вона може нашкодити тварині. Для безперебійного функціонування доїльного пристрою рекомендується використовувати нові, запасні пульсатори, і часто проводити огляд доїльного обладнання в профілактичних цілях.

Компанія Дамілк вже не один рік існує на українському ринку. За роки роботи, накопичений досвід фахівці змогли направити в правильне русло. Компанія має власні сервісні центри з ремонту та обслуговування доїльного обладнання, де вам з радістю допоможу вирішити будь-яку проблему, котра стосується доїльних установок. Вам також можуть дати слушні поради і по телефону, наприклад, розповісти, як правильно зібрати пульсатор доїльного апарат самостійно, але під чітким керівництвом майстра. Для детальної інформації телефонуйте 066 514 99 97.

Інші статті та новини
Хітові товари
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  11 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  12 300 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 400 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  11 250 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴