Як обрати доїльний апарат: з чого почати і чим закінчити

11 січня 2020

Якщо ви замислюєтеся про те, щоб придбати доїльне обладнання для полегшення процесу доїння і збільшення кількості одержуваного молока, але не можете самостійно визначитися, який апарат вам потрібен - ця стаття допоможе відповісти на ваші запитання.

Якщо ви замислюєтеся про те, щоб придбати доїльне обладнання для полегшення процесу доїння і збільшення кількості одержуваного молока, але не можете самостійно визначитися, який апарат вам потрібен - ця стаття допоможе відповісти на ваші запитання.

Вибір доїльного апарата для корів - справа серйозна, тому до неї потрібно підходити відповідально, враховуючи багато особливостей і вимог вашого господарства.

В першу чергу, потрібно визначитися з типом насоса доїльного апарату, тому що від цього багато в чому залежить ефективність роботи пристрою. Установку називають «сухою» чи «масляною», в залежності від типу двигуна.

Доїльний апарат з масляним насосом володіє такими перевагами:

  • насос дуже тихо працює, завдяки чому тварини не лякаються, і спокійно себе поводять під час доїння;
  • апарат має відносно не високу ціну;
  • призначений для роботи з великою кількістю корів.

Можна також вибрати доїльний апарат для корів з насосом сухого типу. Він має такі особливості:

  • насос не забруднює навколишнє середовище;
  • працює в будь-яких умовах і при будь-якій температурі повітря;
  • не вимагає ретельного догляду.

Але в той же час такий апарат має один дуже важливий недолік - працює він дуже шумно. Погано це тим, що якщо ваші корови полохливі, шум може впливати на те як, тварини будуть давати молоко. Якщо ж ваше стадо спокійне, сміливо беріть сухий тип і економте на маслі!

Так що вирішувати вам: вибрати доїльний апарат з масляним насосом або сухим, але не забувайте враховувати особливості умов роботи на фермі, і вплив установки на здоров'я і самопочуття тварин.

А допомогти дізнатися, як правильно вибрати доїльний апарат для кіз і корів, вам завжди можуть допомогти експерти компанії Дамілк. Вам розкажуть про основні критерії вибору доїльної апаратури. Для детальної інформації телефонуйте 066 514 997.

 
Інші статті та новини