Як обрати доїльний апарат: з чого почати і чим закінчити

11 січня 2020

Якщо ви замислюєтеся про те, щоб придбати доїльне обладнання для полегшення процесу доїння і збільшення кількості одержуваного молока, але не можете самостійно визначитися, який апарат вам потрібен - ця стаття допоможе відповісти на ваші запитання.

Якщо ви замислюєтеся про те, щоб придбати доїльне обладнання для полегшення процесу доїння і збільшення кількості одержуваного молока, але не можете самостійно визначитися, який апарат вам потрібен - ця стаття допоможе відповісти на ваші запитання.

Вибір доїльного апарата для корів - справа серйозна, тому до неї потрібно підходити відповідально, враховуючи багато особливостей і вимог вашого господарства.

В першу чергу, потрібно визначитися з типом насоса доїльного апарату, тому що від цього багато в чому залежить ефективність роботи пристрою. Установку називають «сухою» чи «масляною», в залежності від типу двигуна.

Доїльний апарат з масляним насосом володіє такими перевагами:

 • насос дуже тихо працює, завдяки чому тварини не лякаються, і спокійно себе поводять під час доїння;
 • апарат має відносно не високу ціну;
 • призначений для роботи з великою кількістю корів.

Можна також вибрати доїльний апарат для корів з насосом сухого типу. Він має такі особливості:

 • насос не забруднює навколишнє середовище;
 • працює в будь-яких умовах і при будь-якій температурі повітря;
 • не вимагає ретельного догляду.

Але в той же час такий апарат має один дуже важливий недолік - працює він дуже шумно. Погано це тим, що якщо ваші корови полохливі, шум може впливати на те як, тварини будуть давати молоко. Якщо ж ваше стадо спокійне, сміливо беріть сухий тип і економте на маслі!

Так що вирішувати вам: вибрати доїльний апарат з масляним насосом або сухим, але не забувайте враховувати особливості умов роботи на фермі, і вплив установки на здоров'я і самопочуття тварин.

А допомогти дізнатися, як правильно вибрати доїльний апарат для кіз і корів, вам завжди можуть допомогти експерти компанії Дамілк. Вам розкажуть про основні критерії вибору доїльної апаратури. Для детальної інформації телефонуйте 066 514 997.

 
Інші статті та новини
Хітові товари
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  11 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  12 300 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 400 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  11 250 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴