Доїльні апарати б / у для корів: купувати чи не купувати?

11 січня 2020

Купити доїльний апарат для корів б / у в наш час зовсім не проблема. Питання полягає в іншому: а чи потрібно це робити? Бажання економити є цілком природним для кожного з нас. Але в гонитві за низькою ціною важливо не піддати себе ризику, і не купити б / у доїльний апарат низької якості. Про це і піде мова в даній статті.

Купити доїльний апарат для корів б / у в наш час зовсім не проблема. Питання полягає в іншому: а чи потрібно це робити? Бажання економити є цілком природним для кожного з нас. Але в гонитві за низькою ціною важливо не піддати себе ризику, і не купити б / у доїльний апарат низької якості. Про це і піде мова в даній статті.

Часто в інтернеті ви можете наштовхнутися на оголошення подібного характеру: «Продам доїльний апарат для корів б \ у.». В описі може бути багато інформації про агрегат. Але чи правдива вона? Продавцю головне позбутися товару. Виходить, що ваші споживчі права зовсім не захищені. Тому що після продажу, повернути або обміняти апарат ви вже не зможете. Ви повинні розуміти, скільки коштує той чи інший апарат, і чи відповідає ціна, зазначена в оголошенні дійсності.

Фактори що впливають на вартість б / у і нового доїльного апарату для корів: б/у доїльний апарат для корів:

 • якість збірки і властивості матеріалів;
 • місткість бака для молока;
 • тип двигуна;
 • потужність пристрою;
 • вплив апарату на вим'я корови;
 • кількість отриманого молока за одну годину використання;
 • термін експлуатації;
 • розміри пристрою;
 • можливість переміщення апарата з місця на місце.

Але як аналізувати ці аспекти при покупці, якщо ви достовірно не знаєте, чи не обманюють вас? Адже випадковий продавець з інтернету не дорожить своєю репутацією, йому не важливо, яка слава про нього піде. Зрештою, він може і зовсім виявитися шахраєм. Людина отримає гроші, а товар до вас так і не доїде, бо він не був відправлений. Виникає питання: а чи варто так ризикувати або замовити новий доїльний апарат для корів? Досвідчені працівники сільського господарства вже давно знають у яких виробників треба купувати. Думка «куплю доїльний апарат для корів б / у» вже навіть не виникає в їх голові. Так, за якість треба платити трохи більше, але ж ціна повинна виправдовувати засоби. Від того, на скільки продуктивним і ефективним є агрегат для доїння, залежить якість молочної продукції, і прибуток який можна отримувати від її реалізації. Так навіщо ж економити на власних можливостях?

Компанія Damilk вже не один рік виробляє доїльне обладнання для сільського господарства. Якість і надійність продукції схвалена українськими фермерами.

 Фірма Damilk продає не тільки товари власного виробництва, а й товари відомих світових виробників. В інтернет-магазині також представлений величезний вибір всіх необхідних запчастин і комплектуючих для доїльних установок, які є в наявності завжди. Достатньо лише відвідати сайт і оформити покупку. Великий асортимент дозволить вибрати саме той пристрій, що буде відповідати необхідним вимогам за розумні гроші. Здійснюючи покупку на сайті Дамілк, ви гарантовано отримаєте якісний сервіс і гарантійне обслуговування. Полтава, Харків, Дніпро, Вінниця, Запоріжжя - доставка можливо в будь-яке місто України. Умови оплати та спосіб доставки ви зможе вибрати самостійно. Робити покупки, не переймаючись про наслідки просто, потрібно лише вибрати правильного партнера.

Інші статті та новини
Хітові товари
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  11 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  12 300 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 400 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  11 250 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴