Як правильно мити доїльний апарат: поради досвідчених

11 січня 2020

Подоїти корову - півсправи, будь-який фермер вам скаже, що головна справа - правильно помити доїльний апарат. Як і будь-яка технічна процедура, миття доїлки вимагає певної вправності, хоч і не становить нічого складного.

Подоїти корову - півсправи, будь-який фермер вам скаже, що головна справа - правильно помити доїльний апарат. Як і будь-яка технічна процедура, миття доїлки вимагає певної вправності, хоч і не становить нічого складного.

Якщо своєчасно і правильно доглядати за доїльним обладнанням, воно, без сумніву, прослужить вірою і правдою не один рік. Доглядаючи за доїльним апаратом, ви зможете отримувати чисте молоко, яке буде відповідати всім санітарно-гігієнічним нормам. Обробка апарату для доїння, повинна здійснюватися щодня, відразу після кожного доїння корови. Насправді, нічого складного в цьому немає!

Про те, як правильно мити доїльний апарат в домашніх умовах, розповість наша стаття.

Завжди потрібно пам'ятати про те, як мити доїльний апарат так, щоб не заподіяти йому шкоди, і не викликати збоїв в роботі. Декілька нехитрих порад допоможуть вам правильно робити санітарну обробку доїльної установки:

 1. Для початку потрібно помити доїльну установку теплою водою зовні.
 1. Після цього необхідно опустити доїльні стакани в таз, або іншу ємність з водою і невеликою кількістю миючого для посуду.
 2. Далі слід включити апарат на режим доїння, і чекати поки вода промиє шланги.
 1.  Після всіх цих маніпуляцій, процедуру варто повторити, але використовуючи вже чисту воду, щоб видалити залишки миючого засобу.
 2. Контейнер для молока миється теплою водою, як зазвичай, вручну.

Не рідше, ніж один раз в два тижні, необхідно повністю розбирати доїльний агрегат, для того щоб промивати всі деталі, проводити їх ретельну дезінфекцію. Особливу увагу варто приділяти обробці соскової гуми. Ці деталі поміщають в теплу воду з миючим на півгодини, а після промивають щіткою.

Якщо щось незрозуміло - знайти інструкції про те, як мити доїльний апарат можна і в форматі відео. Або ж ви завжди можете дізнатися, як правильно мити доїльне обладнання в домашніх умовах або на фермі, зателефонувавши менеджеру компанії Дамілк на гарячу лінію. Вам не тільки дадуть відповідь на ваші запитання, а й допоможуть правильно підібрати доїльне обладнання. Телефон для довідок 066 514 99 97.

Інші статті та новини
Хітові товари
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  11 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  12 300 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 400 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  11 250 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴