Доїльні апарати Кіровоград (Кропивницький)

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
  10 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
  19 510 ₴
 4. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
  11 550 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
  11 500 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
  14 250 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
  10 800 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
  10 650 ₴
 10. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴
 11. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  10 200 ₴
 13. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 850 ₴
 14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
  13 450 ₴
 15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
  12 000 ₴
 16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  10 850 ₴
 17. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  12 650 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  12 850 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
  11 760 ₴
 20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
  11 000 ₴
 21. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
  19 250 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
  12 160 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
  18 350 ₴
 24. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
  19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні апарати в Кіровограді (Кропивницького): купити у виробника

Мехдойка знадобиться на будь-який фермі, на якій розводять дійну худобу: корів, кіз або овець. Ручне доїння вже малоефективно, якщо ви отримуєте молоко на продаж. Навіть для невеликого приватного господарства зручніше купити доїльний апарат. У Кіровограді (Кропивницького) можна знайти мехдойки різних типів, тому знайдеться агрегат для тваринників з різними цілями та завданнями.

Чому варто купити доїльний апарат в Кіровограді?

З доїльним апаратом ви економите час — одну корову можна обслужити за 5-6 хвилин, а одну козу/вівцю — за 2-3. Вручну це зайняло б у три-чотири рази більше часу.

Ви економите сили. Не треба виконувати механічні дії, які дуже стомлюють руки доярки/оператора доїння. Якщо ж ви не обслуговуєте тварин самі, а наймаєте робочу силу, то мехдойка — це економія грошей.

Варто купити доїльний апарат в Кіровограді, бо тут дуже багато молочних ферм. Без агрегату складно буде витримати конкуренцію, та й перший ефект від покупки ви відчуєте відразу ж. Доїння апаратом не тільки швидке, але також зручно для вас і безпечно для тварини. Хороша мехдойка не лякає тварина, тому воно дасть більше молока за один сеанс. Молоковіддача поступово підвищується, а разом з нею — ваша прибуток.

Як вибрати домашній доїльний апарат?

Є два ключові елементи мехдойки: установка та обладнання. У доїльної установки двигун і насос створюють вакуумний тиск, а в обладнанні вакуумному середовищі підтримується. За допомогою цього молоко транспортується з вимені в бідон. Ми розповімо про основні характеристики як силового вузла, так і обладнання молочної лінії.

Двигун і насос

Двигуни двох типів: мото- і електро-ротори. Мото-двигуни використовують рідко, адже їх незручно включати всередині приміщення. Вони підходять тільки для обслуговування тварин у відкритому полі. Електромотори більш поширені. Damilk випускає всі моделі саме з таким двигуном, тому ви без праці можете купити в Кіровограді доїльний апарат, що працює від електромережі.

Коли обидві запчастини силового вузла з'єднані в єдиний механізм — ця конструкція називається моноблочной. Її перевага — компактність. Недолік — поломка одного елемента спричинить за собою необхідність замінити всю установку. Зворотним чином ситуація з модульними конструкціями силового вузла мехдойки.

Тип установки

В Кіровограді купити доїльний апарат можна двох типів: масляний або сухий. Раніше популярними були сухі мехдойкі, але вони занадто швидко ламалися. Крім того, вони сильно шуміли під час роботи. Це не подобалося тваринникам, тому вони швидко переходять на масляні апарати індивідуального доїння. У них деталі змащуються індустріальної "Веретенко". Це продовжує їх термін експлуатації, захищає деталі від зносу.

Два нестачі масляних моделей: витрати на покупку масла і неможливість включати пристрій на вулиці при мінусовій температурі.

Шасі доїльного апарату

Три варіанти шасі: кронштейнове, візок або безколісний каркас. Третій варіант найбільш незручний, але бюджетний. З ним ви не зможете переміщати мехдойку, а тварин доведеться підводити до неї вручну. Підійде тільки для зовсім вже невеликих приватних господарств, де поголів'я не перевищує 4-5 тварин.

Якщо поголів'я більш численною, то вибирайте між кронштейновим шасі і візком. Кронштейнове шасі зручне, коли у вас є облаштована ферма з просторим доїльним залом і стійлами. Якщо зал необлаштованість і мехдойку іноді доводиться вивозити на вулицю, то краще підійде візок — універсальний варіант. 

Продуктивність

Але головна характеристика мехдойки — це її продуктивність. Якщо ви купите в Кіровограді доїльний апарат з низькою для вашої ферми продуктивністю, то обслуговувати поголів'я доведеться в декілька заходів. Це займе набагато більше часу, а також спричинить додаткові витрати витратних матеріалів. Якщо ж купите апарат з дуже високою продуктивність, то пустіть гроші "на вітер". Краще підбирати пристрій конкретно під ваші завдання та ваше поголів'я. Якщо плануєте в найближчому майбутньому розширювати ферму, то тоді більш потужна мехдойка буде до речі.

Пульсатор

Ви можете купити в Кіровограді доїльний апарат з регульованим пульсатором. Раніше це було неможливо, адже українські виробники створювали тільки нерегульовані пульсатори. Тепер одна з компаній, а саме Damilk, закуповує турецькі регульовані пульсатори. Комплекти з ними виставлені на сайті під маркуванням "ЄВРО".

Чому ЄВРО? Тому що регульований пульсатор дозволяє ввести на тваринницькій фермі системи попарного і почергового доїння. Вони вважаються європейськими та міжнародними стандартами. Передовими їх вважають за те, що вони максимально близько наближаються до імітації природного годування теляти коровою. Це створює комфортні умови для тварини, підвищує його молоковіддачу.

Обладнання молочної лінії

Особливу увагу слід приділити вибору матеріалів деталей молочної лінії. Вони безпосередньо контактують з молоком, тому повинні бути екологічні. Також сам матеріал не повинен окислюватися через контакт з продуктом. Дійкову гуму роблять з силікону або каучуку. Шланги і патрубки — з силікону. Доїльні стакани, бідон і колектор — з алюмінію, пластику або нержавіючої сталі. Іноді використовують комбіновані матеріали.

Ви можете купити в Кіровограді доїльний апарат з кількома молочними лініями в комплекті. Є окремі моделі для кіз і овець. Вони відрізняються зменшеними деталями, особливою структурою доїльного павука, безколекторною системою.

Витратні матеріали

Додатково в комплект повинні входити витратні матеріали: затискачі, заглушки для ресивера, колектора та вакуумрегулятора, інше. Якщо їх немає, то витратні матеріали можна докупити окремо.

Які моделі доїльних апаратів Damilk можна купити в Кіровограді?

 1. Попередні моделі АІД Damilk. Доїльні апарати АІД широко відомі в Україні та за її межами ще з часів Радянського Союзу. Тоді АІД-1 вважався передовий мехдойкою. Харківська компанія Damilk поліпшила та модернізувала її. Тепер навіть ранні моделі АІД-1,2,3 популярні серед українських фермерів. Їх продуктивність, в середньому, 7-8 корів на годину або 18-19 кіз/овець.
 2. УІД-10 Damilk. Модельний ряд УІД з'явився пізніше, вже в незалежній Україні. Цей апарат по продуктивності досягає показників: 18-19 корів за один сеанс. За цей же час — до 90 кіз або овець. 
 3. АІД-10 Damilk. Нова версія Аїда з потужність і продуктивністю, які ідентичні УІДу. Мобільна, масляна.

Ви можете купити доїльні апарати в Кіровограді, вибравши різні комплектації. Серед найпопулярніших комплектів DaMilk в Кіровограді (Кропивницького): "Стандарт", "Комбі", "Євро", "Коза" та інші.

Правила експлуатації доїльних апаратів

 1. Виливайте конденсат з ресивера, коли закінчили сеанс доїння. Робити це треба регулярно, щоб рідина не потрапляла в насос.
 2. Міняйте витратні матеріали, коли їх термін експлуатації підійшов до кінця.
 3. Не намагайтеся обслуговувати корів доїльним обладнання для кіз, і навпаки.
 4. Не вмикайте масляні мехдойки на вулиці при мінусовій температурі.
 5. Для кіз використовуйте лише силіконову дійкову гуму.

Де купити доїльний апарат в Кіровограді?

Не обов'язково йти на ринок або в профільний фізичний магазин, щоб купити доїльний апарат в Кіровограді. Відмінний асортимент ви знайдете в інтернет-магазині DaMilk. Більш того, це не просто реалізатор сільгосптехніки для молочних ферм, а й виробник. Тому ціна доїльного апарату в Кіровограді може бути від виробника, а не перекупника.

Нова Пошта доставить посилку в будь-який населений пункт країни. Можлива також доставка за адресою кур'єром або пересилання в країни ближнього зарубіжжя. Переводите оплату банківським переказом, через термінал, або скористайтеся послугою післяплати (наложеного платежа).

У Харкові відкритий та працює сервісний центр компанії Дамілк.