Який тип доїльного апарату кращий: сухий чи масляний?

11 січня 2020

В наші дні ручне доїння корів на фермерських господарствах є скоріше рідкістю, ніж нормою. Якщо ви з якихось причин досі доїте тварин вручну, то знайте - ви втрачаєте можливості і ускладнюєте собі життя. Купивши доїльний апарат, ви зможете збільшити кількість щоденних надоїв, полегшити тяжкий фізичний труд доярок, і, без сумніву, поповнити свій бюджет.

В наші дні ручне доїння корів на фермерських господарствах є скоріше рідкістю, ніж нормою. Якщо ви з якихось причин досі доїте тварин вручну, то знайте - ви втрачаєте можливості і ускладнюєте собі життя. Купивши доїльний апарат, ви зможете збільшити кількість щоденних надоїв, полегшити тяжкий фізичний труд доярок, і, без сумніву, поповнити свій бюджет. В першу чергу варто розібратися в тому, що ж таке доїльний апарат.

Доїльний апарат - це механізований прилад, який існує для того, щоб полегшувати фізичну праця працівників ферми в процесі доїння великих рогатих тварин. Класифікують доїльні апарати в основному за типом двигуна. Існують пристрої з насосом масляного і сухого типу. Давайте розбиратися, що таке доїльний апарат сухого типу і масляного, і говорити про їх перваги і недоліки.

Особливості сухого доїльного апарату

Доїльний аппарат для кіз або корів с мотор сухого типу, звичайно ж, має як плюси, так і мінуси. Але з упевненістю можна сказати, що доїльний апарат з сухим мотором екологічно чистий і простий в експлуатації. Він практично не вимагає особливого догляду. Також апарат може працювати в будь-яких умовах і при будь-якій температурі. Це основні переваги сухого мотора. А ось головним його недоліком є те, що працює він шумно. Якщо ваші тварини лякливі, то вам може не підійти такий насос. Ще один мінус полягає в тому, що апарат з таким типом двигуна дуже боїться вологи. У процесі зберігання і використання агрегату необхідно уникати потрапляння рідини всередину мотора. Але зате купити сухий доїльний апарат, вийде набагато дешевше, ніж купити масляний доїльний пристрій.

Особливості масляного доїльного апарату

Якщо говорити про мотор масляного типу, то можна сказати, що в порівнянні з сухим, він працює дуже тихо, що дозволить виконувати процес доїння не лякаючи тварин. Це, безсумнівно, підвищує комфорт під час доїння. Також такий насос розрахований на доїння великої кількості рогатої худоби. З недоліків можна виділити такі особливості:

 • насос дуже чутливий до низьких температур;
 • необхідно постійно контролювати рівень масла і доливати його в міру необхідності;
 • в обслуговуванні вимагає особливого догляду.

Доїльний апарат для корів або для кіз масляного типу може підтікати, тим самим погіршувати якість молока і порушувати його стерильність. Але сказати точно, який же апарат все-таки краще - неможливо. Все залежить від ваших уподобань, від умов, в яких утримуються тварини, від їх кількості.

Допомогти розібратися у всіх тонкощах доїльного обладнання, підібрати ту чи іншу модель апарату, вам завжди можуть допомогти фахівці компанії Дамілк. Компанія займається продажем і виробництвом доїльної апаратури. Багаторічний досвід співробітників дозволить стовідсотково точно вирішити будь-яку проблему, що стосується експлуатації та комплектації агрегатів. Для отримання більш розгорнутої інформації ви можете зателефонувати за номером 066 514 99 97.

Інші статті та новини
Хітові товари
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  11 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  12 300 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 400 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  11 250 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴