Як правильно користуватися доїльним апаратом. Поради для початківців

11 січня 2020

Якщо ви зараз перебуваєте тільки на етапі знайомства з доїльним устаткуванням, або тільки плануєте його купити, а може, й зовсім думаєте про те, як зібрати доїльний апарат своїми руками - ця стаття для вас. Для людей, які звикли до ручного доїння, використання машини в цьому процесі здається складним і незрозумілим. З чого складається, як користуватися доїльним апаратом - одна лише думка наганяє жаху? Не варто панікувати. Давайте розбиратися.

Якщо ви зараз перебуваєте тільки на етапі знайомства з доїльним устаткуванням, або тільки плануєте його купити, а може, й зовсім думаєте про те, як зібрати доїльний апарат своїми руками - ця стаття для вас. Для людей, які звикли до ручного доїння, використання машини в цьому процесі здається складним і незрозумілим. З чого складається, як користуватися доїльним апаратом - одна лише думка наганяє жаху? Не варто панікувати. Давайте розбиратися.

Як підключити доїльний апарат?

Не тільки у вас викличе подив доїльна установка, в перший раз, коли ви будете тримати її в руках. Ваші тварини також можуть бути налякані, побачивши агрегат, адже вони звикли до зовсім інших умов доїння. Вид доїльної установки, шум її роботи, можуть в перший раз не на жарт налякати корів. Тому спочатку виробники рекомендують декілька днів давати звикнути корівкам до звуків працюючої установки, при цьому доїти їх, як зазвичай, слід вручну. Перед тим, як перший раз підключити доїльний апарат до корови, промийте її вим'я теплою водою і гарненько його помасажуйте. Ці процедури налаштують тварини на вироблення і віддачу молока. Після цих нехитрих процедур, надягайте на соски доїльні стакани. Робити це потрібно швидко і акуратно, не допускаючи пропуску повітря. Також перевірте, чи щільно вони прилягають. Якщо цівки молока потекли, це означає, що ви все зробили правильно. Важливо сказати про те, що не можна допускати передоювання тварини. Це може сильно нашкодити її здоров'ю. Ні в якому разі не зривайте гумові склянки з вимені, поки апарат увімкнений. Для отримання більш широкої інформації, ви можете подивитися відео, як користуватися доїльним апаратом.

Якщо ж вас цікавить інформація про те, як працює доїльний апарат, то ми розповімо і про це.

В основі кожного доїльного апарату лежить принцип імітації ручного доїння. Це працює за рахунок того, що доїльні стакани, які надягають на вим'я, за допомогою пульсатора і колектора створюють вакуум. Регулюється тиск за допомогою гумового шланга. За рахунок зміни тиску і пульсацій, молоко відсмоктується і тече так само, як і при ручному доїнні, в ємність для молока. При цьому зберігаючи повну стерильність і чистоту. На сьогоднішній день на українському та зарубіжному ринку, ви може зустріти величезну кількість моделей доїльних установок. Але, по суті, всі вони відрізняються тільки матеріалами, які були використані при виготовленні, якістю збірки, типом насоса. Принцип їх роботи один і той же. Вибираючи апарат для використання в своєму господарстві, ви повинні чітко розуміти, який саме вам потрібен.

А якщо ви хочете зібрати доїльний апарат своїми руками, то потрібно сказати про те, що все-таки зробити це буде не дуже просто. Адже виготовити його з підручних засобів не вийде. Все одно доведеться купувати деталі для агрегату, вивчити багато інформації, і в будь-якому випадку, консультуватися з фахівцями.

Не знаєте до кого звернутися за допомогою, думаєте, у кого запитати поради: у знайомих фермерів або на форумах в інтернеті?

Компанія Дамілк ваш надійний друг та партнер, пропонує свої послуги. Справжні експерти і майстри своєї справи з задоволенням допоможуть у вирішенні ваших складнощів, котрі стосуються доїльного обладнання. За багато років роботи, компанія стала однією з кращих в своєму сегменті на українському ринку. Вона займається як випуском обладнання власного виробництва, так і продажем устаткування багатьох відомих брендів, в тому числі і зарубіжних. Співробітники фірми допоможуть вам розібратися з тим, як користуватися доїльним апаратом в домашніх умовах, розкажуть про принцип роботи доїлок. Для цього достатньо зателефонувати за номером 066 514 99 97.

Інші статті та новини
Хітові товари
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  11 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  12 300 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 400 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  11 250 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴