Доїльні апарати для кіз б/у : ризики при купівлі

11 січня 2020

Сьогодні, завдяки інтернету, є можливість купувати доїльні апарати для кіз б / у. Але складність полягає в тому, що не завжди можна придбати на дійсно якісний прилад.

Сьогодні, завдяки інтернету, є можливість купувати доїльні апарати для кіз б / у. Але складність полягає в тому, що не завжди можна придбати на дійсно якісний прилад. Часто буває так, що продавці в інтернеті, перебільшують, розповідаючи про те, наскільки це апарат хороший і продуктивний. І просять за свій товар великі гроші, коли реальна вартість апарату набагато менше. Давайте поговоримо про те, які ризики існують, якщо купити не новий товар.

В першу чергу при покупці тієї або іншої моделі доїльного пристрою, слід звертати увагу на такі характеристики:

 • якого матеріалу виконаний апарат;
 • яка місткість ємності для молока;
 • потужність і тип двигуна;
 • загальна продуктивність апарату за одну годину;
 • комплектація доїльного апарату;
 • термін експлуатації;
 • безпеку використання пристрою, по відношенню до тварин.

Але як достовірно переконатися, що вас не обманюють, і що все характеристики відповідають дійсності? Адже випадковому продавцеві в інтернеті, зовсім не потрібно хвилюватися про свою гарну репутацію.

Купуючи доїльний апарат з рук, ви не можете бути застраховані від неякісної покупки. Продавець не буде говорити вам про несправності або дефекти устаткування. Але може виникнути і набагато гірша ситуація: ви оплачуєте повну вартість апарату, а він до вас так і не приїжджає. І як потім домогтися справедливості, покарати горе-продавця і повернути свої кровні гроші?

Фермери, які хочуть бути впевнені в якості товару і його надійності, перестають купувати б / у доїльні апарати для кіз і корів. Вони знають, де і як зробити покупку так, щоб потім не залишитися біля розбитого корита, або в нашому випадки «біля розбитого доїльного апарату».

Компанія Дамілк вже не один рік піклується про своїх клієнтів. Співпрацюючи з нами, ви автоматично застраховуєте себе від різних неприємних ситуацій. Так як, купивши доїльний апарат від виробника, ви отримуєте повністю якісний товар. До ваших послуг також працюють сервісні центри компанії, які у випадку виникнення несправностей ,усунуть їх за короткий проміжок часу. Компанія забезпечить вас якісним обслуговуванням і увагою. До ваших послуг пропонується обслуговування техніки по гарантії, і навіть ремонт після закінчення гарантійного терміну. Купити новий доїльний апарат, а не б / у ви завжди можете в інтернет магазині Дамілк. Доставка товару здійснюється по всій Україні. Довідки за телефоном 066 514 99 97.

Інші статті та новини
Хітові товари
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  11 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  12 300 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 400 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  11 250 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴