Доїльний апарат не набирає потрібний тиск: усуваємо несправності

11 січня 2020

Успішний процес доїння тварин за допомогою доїльних установок, залежить від того, наскільки висока культура використання цією технікою. Часто фермери, які намагаються самостійно налагоджувати роботу доїльного апарату, можуть зіткнутися з безліччю організаційних і технічних труднощів.

Успішний процес доїння тварин за допомогою доїльних установок, залежить від того, наскільки висока культура використання цією технікою. Часто фермери, які намагаються самостійно налагоджувати роботу доїльного апарату, можуть зіткнутися з безліччю організаційних і технічних труднощів. З ладу може вийти будь-яка деталь агрегату, тому причин, несправності доїльної установки може бути багато.

«Чому доїльний апарат не набирає тиск?» - питання, яке не рідко можна почути від працівників сільськогосподарської сфери. По-перше, перед початком кожного доїння необхідно перевіряти величину робочого вакууму, звертати увагу на показники вакуумметра, і стежити за правильністю роботи пульсатора і доїльних склянок. Ці дії необхідні, так як саме вони відповідають за безпеку і якість доїння.

Що робити, якщо доїльний апарат не набирає тиск?

 1. Причиною низького тиску в установці може бути пошкодження молочного шлангу або соскової гуми, і за рахунок цього відбувається підсос повітря. Якщо виявили дефект - замініть гуму. Після цього потрібно переконатися в тому, що всі елементи приєднані правильно, а якщо ні, потрібно налаштувати щільність з'єднань.
 2. Ще однією причиною поганого тиску може служити несправність вакуумметра. Для нормальної роботи насоса необхідно відрегулювати режим обороту гайки вакуум-регулятора. Якщо і це не допомагає, швидше за все, доведеться і зовсім замінити вакуумметр.

Під час освоєння і початку експлуатації доїльного обладнання, операторам рекомендується отримати консультацію досвідчених фахівців. Компанія Дамілк усуне будь-які несправності доїльних апаратів, і допоможе вам розібратися у всіх тонкощах роботи даної техніки. Для отримання довідок телефонуйте 066 514 99 97.

Інші статті та новини
Хітові товари
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  11 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  12 300 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 400 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  11 250 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴