Доїльні апарати

Завантажити ще
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Пластик"
  6 850 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі"
  6 950 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  7 100 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  7 800 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  7 950 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  8 150 ₴
 7. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Євро) 1/1 П
  7 150 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  7 100 ₴
 9. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  9 100 ₴
 10. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 140" А
  7 650 ₴
 11. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  Спеціальна ціна 7 650 ₴ Звичайна ціна 7 980 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-нерж" П
  7 980 ₴
 13. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" А
  12 000 ₴
 14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" П
  8 800 ₴
 15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  9 000 ₴
 16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  8 600 ₴
 17. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  9 250 ₴
 18. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  10 400 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Пластик" (Силікон)
  7 450 ₴
 20. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі" (Силікон)
  7 550 ₴
 21. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка" (Силікон)
  7 700 ₴
 22. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (два відра)
  10 600 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П (два відра)
  12 400 ₴
 24. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" П (два відра)
  12 000 ₴
Завантажити ще
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні апарати в каталозі Дамілк

Доїльний апарат для кіз або для корів — це незамінний пристрій для приватних господарств або ферм, на яких розводять молочну худобу. Машинне доїння робить працю фермера простіше, звільняє його від ручної праці. Апарат також допомагає збирати надій швидше, не шкодить здоров'ю тварин. 

Чим доїльний апарат відрізняється від доїльної установки?

На молочну ферму купують або доїльні апарати, або доїльні установки. Пристрої відрізняються лише повнотою комплектації: доїльна установка — це силовий агрегат, а доїльний апарат — силовий агрегат з молокопроводом і підвісним обладнанням.

Вакуумна установка — робочий вузол будь-якого апарат машинного доїння. Вона складається з електродвигуна, насоса, шасі та, іноді, маслянки. У комплект також входять вакуумрегулятор, регульований або нерегульований пульсатор. Щоб пристрій запрацював, його треба доукомплектувати декількома деталями:

 • молочні рукава та патрубки;
 • колектор;
 • дійкова гума;
 • доїльні стакани;
 • гумові перехідники.

Якщо ви купите доїльний апарат, то його відразу ж можна буде запускати. Окремо установку купують, як правило, якщо старий силовий агрегат зламався, а доїльний павук залишився в хорошому стані

Що врахувати при виборі доїльного апарату?

Коли вибираєте доїльний апарат в повній комплектації, то враховувати треба характеристики як силової установки, так і підвісного обладнання. Це допоможе підібрати пристрій під потреби вашої ферми або невеликого приватного господарства.

Тип пристрою

Доїльні апарати бувають масляними або сухими. Пристрої сухого типу працюють при будь-якій погоді, не потребують заміни мастильного матеріалу. Однак, вони сильно шумлять, чим лякають дійних тварин. Потрібен час, щоб корови, вівці та кози звикли до сухого доїльного апарату. Масляні агрегати тихі, а їх термін експлуатації вище, адже деталі змащуються, та менше зношуються. Їх мінус — фермеру треба регулярно купувати індустріальне масло, а також захищати пристрій від холоду в зимові сезони.

Продуктивність

Доїльне обладнання не може довго працювати без перерв, тому при покупці враховують, зі скількох тварин апарат отримує надій за один сеанс. Для агрегатів побутового класу нормальний показник — від 3 до 17 корів. Тривалість сеансу — 40-80 хвилин.

Швидкість отримання молока вище, якщо доїльний апарат укомплектований декількома доїльними павуками. Чим їх більше, тим більше число голів, яких можна обслуговувати одночасно.

Конструкція шасі

Мобільні доїльні апарати зручніше використовувати, ніж стаціонарні, якщо на фермі не проведено молочна магістраль. Їх рухливість дозволяє швидко переміщатися між стійлами.

Досвідчені фермери радять враховувати тип конструкції шасі. Шасі з кронштейном — найкращий варіант, якщо у вас є облаштований корівник з доїльним залом. Переміщати апарат легко, коли в залі широкий центральний прохід, а з боків розміщені парапети.

Візок — це універсальне шасі. Його радять обирати тим виробникам тваринницької продукції, що не облаштували великий доїльний зал або не тримають корів на прив'язі. Якщо ж ви не очікуєте від доїльного обладнання рухливості, то підійде звичайний безколесний каркас.

Вид пульсатора та система доїння

На українських тваринницьких господарствах частіше поголів'я доять доїльним апаратом з синхронною системою доїння. Її принцип роботи простий — пульсатор ритмічно стискає та розтискає дійкову гуму, отримуючи молоко одночасно з усіх дійків. Поступово підвищується популярність попарного та почергового доїння, адже дослідження показали їх високу продуктивність. Їх особливість полягає в тому, що молоко видоюють не з усіх сосків одночасно — ліву та праву частку вимені здавлюють по черзі. Це знижує ризик того, що тварина захворіє на мастит або іншою хворобою молочної залози.

Пульсатори українського виробництва нерегульовані. У них виставлено постійний ритм пульсації, який не можна змінити. Однак, в вітчизняне обладнання встановлюють турецькі та італійські пульсатори, які можна відрегулювати самому. Так фермери експериментують, підбираючи ідеальний ритм пульсації. Це дозволить зробити доїння приємним для молочної худоби, що підвищить молоковіддачу.

Підвісне обладнання (доїльний павук)

Велика частина деталей підвісного обладнання безпосередньо контактує з молоком, тому важливий матеріал, з якого їх роблять. В доїльних апаратах частіше використовують полікарбонат, поліпропілен, нержавійку та алюміній. Ці матеріали екологічно безпечні, що не окислюються через лактози, а також їх легко промивати від молочних патьоків.

Дійкова гума — це особливо важливий розхідник, адже він контактує з вим'ям тварини. Термін експлуатації розхідника, а також його пружність, залежать від матеріалу. Каучукова дійкова гума дешевше силіконової, але вона зношується за 6 місяців, а також може доставляти тварині дискомфорт.

Виробники та моделі доїльних апаратів

В Україні добре налагоджено виробництво доїльних апаратів, тому не обов'язково купувати імпортну модель. Є перевірені вітчизняні фірми: Дамілк, Імпульс, Велес, Буренка та інші.

Найпродуктивніші доїльні апарати в різних комплектаціях пропонує харківська компанія Дамілк. Тут ви знайдете доїльні апарати АІД-1,2,3, УІД-10. На ринку вже з'явився апарат нового покоління — Дамілк АІД-10. Дивіться на маркування комплектації: "Коза", "Комбі", "Пластик", "Нержавійка", "Євро". Різні комплекти допоможуть в досягненні різних сільськогосподарських завдань на молочній фермі.

Рекомендації по експлуатації

Якщо використовувати доїльний апарат правильно, та слідувати рекомендаціям — мехдойка прослужить довше. Вам доведеться менше витрачати коштів на ремонт, заміну деталей і витратних матеріалів, а також покупку нової установки. Серед найбільш важливих рекомендацій:

 1. Після кожного сеансу треба очистити доїльне обладнання від патьоків молока. Для цього використовуйте спеціальні йоржики. Вони продаються комплектом, в якому є інвентар для очищення дійкової гуми, доїльних склянок, колектора, патрубків та молочного рукава. Під час очищення також використовуйте теплу воду та, за бажанням, миючі засоби. Якщо доїльний апарат довго стояв без роботи, то перед використанням теж треба прочистити всі доїльне обладнання від пилу та інших забруднень.
 2. Час від часу перевіряйте стан деталей і витратних матеріалів. Особливо, якщо апарат почав барахлити, або в молочній лінії слабо підтримується вакуум. Причина може полягати в порваному ущільнювачі, абразивному зносі дійкової гуми, шлангів або доїльних склянок. Зниження продуктивність установки часто виникає в результаті видалення лопаток доїльного апарату.
 3. Якщо ви купили доїльний апарат масляного типу, то не забувайте вчасно заливати змазує матеріал в маслянку. Також не включайте його взимку на вулиці, так як через холод масло застигає. Через це можлива поломка мехдойки.
 4. Не перевищуйте рекомендовану тривалість сеансу доїння. Залежно від моделі вона становить від 40 до 120 хвилин.
 5. Час від часу показуйте доїльний апарат в сервісному центрі.
 6. Не намагайтеся використовувати доїльний апарат для корів для доїння дрібної рогатої худоби. Доїльні апарати "Коза", в свою чергу, не підійдуть для великої рогатої худоби.
 7. Спустошуйте ресивер після кожного сеансу доїння. Дістаньте заглушку, та переверніть агрегат, що вся рідина вилилася з ресивера.

Де купити доїльні апарати в Україні?

Щоб доїти корів, кіз та овець було легше, ми рекомендуємо купити доїльний апарат для корів або кіз. Мехдойка не тільки прискорить доїння, а й захистить молоко від забруднень, а тварин від маститу та інших захворювань молочної залози. Якісні доїльні апарати вітчизняного виробництва є в інтернет-магазині DaMilk. Ціна доїльних апаратів - від виробника. Українські фермери купують тут також сепаратори і олійниці, окремі запчастини та витратні матеріали на сільгосптехніку. В інтернет-магазині можна також подивитися відгуки на різні моделі доїльного обладнання.

Оформляйте замовлення, додавши товар у кошик на сайті. Оплата можлива банківським переказом або післяплатою (наложеним платежем). Посилку доставлять за вказаною вами адресою Новою Поштою або Интаймом. Менеджери інтернет-магазину приймають замовлення з усієї України, а також країн ближнього зарубіжжя. Тарифи за доставку виставляє компанія перевізник. Вони залежать від ваги покупки, дальності перевезення та крихкості товару.