Доїльні апарати

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Пластик"
  Спеціальна ціна 6 850 ₴ Звичайна ціна 7 050 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі"
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі"
  В наявності
  Код товару: 0159
  Спеціальна ціна 6 950 ₴ Звичайна ціна 7 150 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  Спеціальна ціна 7 100 ₴ Звичайна ціна 7 300 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  8 100 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  8 250 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  8 450 ₴
 7. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Євро) 1/1 П
  Спеціальна ціна 7 150 ₴ Звичайна ціна 7 350 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  Спеціальна ціна 7 100 ₴ Звичайна ціна 7 300 ₴
 9. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  Спеціальна ціна 9 100 ₴ Звичайна ціна 9 300 ₴
 10. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 140" А
  7 850 ₴
 11. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  Спеціальна ціна 7 650 ₴ Звичайна ціна 7 850 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-нерж" П
  8 180 ₴
 13. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" А
  12 300 ₴
 14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" П
  9 100 ₴
 15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  9 300 ₴
 16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  8 900 ₴
 17. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  9 550 ₴
 18. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  10 700 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Пластик" (Силікон)
  Спеціальна ціна 7 450 ₴ Звичайна ціна 7 650 ₴
 20. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі" (Силікон)
  Спеціальна ціна 7 550 ₴ Звичайна ціна 7 750 ₴
 21. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка" (Силікон)
  Спеціальна ціна 7 700 ₴ Звичайна ціна 7 900 ₴
 22. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (два відра)
  10 900 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" П (два відра)
  12 300 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні апарати в каталозі інтернет-магазину DaMilk

Доїльний апарат буде корисним на будь-який фермі або в приватному господарстві, якщо ви розводите молочну худобу. Ручне доїння вже давно відійшло в минуле, і без мехдойки ви не витримаєте конкуренції на ринку, якщо отримуєте молочну продукцію на продаж. Навіть якщо у вас на фермі всього кілька корів, кіз або овець — мехдойки значно спростить роботу. Можна просто купити доїльний апарат, і ви будете отримувати молоко без фізичних зусиль, монотонної праці, та серйозних часових витрат.

Коли думаєте купити домашній доїльний апарат, враховуйте всі характеристики моделі. Це стосується як властивостей силового вузла (доїльної установки), так і обладнання для доїння.

Чому варто купити доїльний апарат?

 1. Економія часу. Хороша мехдойка обслужить одну корову за 5-7 хвилин, а одну козу — за 2-3 хвилини. Використовуючи ручне доїння, ви б витратили на це в 4-5 разів більше часу.
 2. Економія сил. Доїти тварин вручну — це дуже непроста праця. Після неї фермер відчуває себе втомленим, сил на іншу роботу просто не залишається. Мехдойка економить ваші сили, допомагає зберегти їх для інших завдань.
 3. Дбайливе доїння. Коли фермер доїть тварин руками, то неакуратний рух може призвести до механічного пошкодження дійків корови/кози/вівці. Таке механічне пошкодження, швидше за все, стане причиною маститу. Навіть якщо пощастить, і худоба не захворіє, болюче доїння знизить молоковіддачу поголів'я, та, разом з нею, ваш прибуток.
 4. Якщо у вас вже є мехдойка старої моделі, то покупка нової — це спосіб підвищити вашу продуктивність, і зробити роботу більш комфортною. 

Що враховувати при виборі доїльного апарату?

Основне завдання — вибрати в магазині доїльних апаратів мехдойку, продуктивність якої буде відповідати вашим завданням. Якщо поголів'я невелике, то купити доїльний апарат високої потужності — це безглузда витрата. Вибирайте пристрій, який за один сеанс обслужить все ваше поголів'я. Найпотужніші українські мехдойки здатні за один сеанс обслужити до 19 корів або до 100 кіз/овець. А тепер докладніше про характеристики окремих деталей доїльного апарату.

Силовий вузол

Вакуумний тиск в молочній лінії створюють насос і мотор. Мотори в мехдойках частіше електричні, рідше — паливні. Мото-двигуни доречні в одному випадку: якщо ви збираєтеся доїти тварин у відкритому полі. Для роботи в корівнику або доїльному залі краще підійде електродвигун. Є два види насосів: мембранні та пластинчато-роторні. Мембранні помпи використовували тільки в старих мехдойках: вони багато шуміли та не показували високої продуктивності. Доїльні апарати DaMilk оснащені пластинчато-роторними насосами.

Конструкція силового вузла може бути модульної або моноблочною. Моноблок працює менш плавно, а поломка однієї запчастини призведе до необхідності замінити всю установку.

Тип доїльного апарату

Ціна доїльного апарату буде також залежати від його типу. Трохи дорожче масляні мехдойки. Вкладення в них окупаються, адже масляний доїльний апарат служить довше: його запчастини під час роботи змащуються індустріальною "веретенкою", тому повільно стираються. Також масляні апарати працюють тихо і рідше дають збої.

Сухі мехдойки менш ефективні, шумлять під час роботи, чим лякають корів. Однак, у них є два важливі переваги. По-перше, взимку їх можна включати навіть не вулиці (масляні — тільки в приміщенні). По-друге, для них не потрібно регулярно купувати витратні матеріал.

Шасі

Мехдойка повинна бути не тільки ефективною, але і зручною у використанні. Стаціонарні апарати цим не славляться, адже тварин доводиться підводити до них вручну. Нерідко на це витрачається дорогоцінний час тваринника. Найчастіше українці купують доїльні апарати з шасі-візком або кронштейновим шасі. Вони допомагають перевозити мехдойку від стійла до стійла або від корови до корови. Усередині облаштованого залу зручніше користуватися кронштейновим шасі. На вулиці — візком.

Пульсатор

Доїльні апарати попарного доїння набирають популярності в Україні, адже вони вже давно визнані європейським стандартом молочного тваринництва. Попарна система доїння корів вдало імітує природний процес годування теляти. Як результат, тварини не відчувають стресу, віддають більше молока.

Система доїння залежить від типу пульсатора, який встановлений на доїльному апараті. Нерегульовані пульсатори підходять тільки для синхронного доїння, а регульовані дорожче, але підтримують попарну та послідовну системи. Також з регульованим пульсатором ви можете експериментувати, підбираючи оптимальний темп для доїння кожної окремої тварини.

Доїльне обладнання

Коли збираєтеся купити доїльний апарат для будинку, враховуйте не тільки характеристики установки, але і особливості обладнання. Відрізнятися можуть матеріали запчастин і витратних матеріалів, їх розміри, конструкція молочної лінії, кількість комплектів доїльного обладнання.

Ціна доїльного апарату вище, якщо ви вибираєте комплекти DaMilk "Нержавійка" (з нержавіючими доїльними стаканами), "Комбі" (з комбінованими склянками) або підбираєте комплект з 2-4 молочними лініями. Дорожче обійдеться також силіконова дійкова гума та комплект "Коза", відповідний для доїння дрібної рогатої худоби.

Найбюджетніший матеріал для бідонів і склянок — пластик. Дешева і не дуже довговічна дійкова гума виробляється з каучуку. Таке обладнання купують для економії.

Важливо розуміти відмінність конструкції молочної лінії для корів і дрібної худоби. Стандартні моделі для корів включають в себе доїльного павука з 4 склянками і дійковими гумами. Для них також використовують колекторну систему молочної лінії. Для доїння кіз і овець колектор не потрібен, а доїльний павук менше в розмірах: складається з двох склянок і двох дійкових гум.

Доїльний апарат і доїльна установка: в чому різниця?

Доїльний апарат — це мехдойка в повному зборі. Якщо ви купите доїльний апарат, то його відразу можна використовувати за призначенням. Доїльна установка, в свою чергу — це лише частина комплекту. Це силовий вузол, який створює вакуумний тиск всередині молочної лінії. Тобто вам доведеться докупити обладнання під доїльних установку.

Магазин доїльних апаратів DaMilk продає як повні комплекти машин індивідуального доїння, так і тільки установки. Має сенс придбати установку, якщо у вас вже є робоче обладнання, а старий силовий вузол зламався.

Доїльні апарати DaMilk: які є комплектації?

 1. "ЄВРО" Damilk. Комплект з регульованим пульсатором. Пульсатор турецького виробництва. Комплект підійде, якщо ви плануєте вводити на фермі європейські стандарти тваринництва, тобто попарно і послідовну системи доїння тварин.
 2. "КОЗА" Damilk. Доїльне обладнання для обслуговування малого рогатої худоби. Зменшені дійкові гуми (силікон) і доїльні стакани, змінена конструкція доїльного павука і молочної лінії в цілому.
 3. За матеріалом склянок: "Нержавійка", "Пластик", "Комбі", "Алюміній". Довговічніше нержавіюча сталь, дешевше — пластик.
 4. За кількістю молочних ліній: одна, дві або чотири.
 5. За кількість доїльних бідонів: один або два.

Де купити доїльний апарат DaMilk?

Домашні доїльні апарати Дамілк дуже популярні по всій Україні, тому купити їх можна майже скрізь: на ринку, в інтернет-магазинах, на майданчиках для перепродажу. Однак, ціна доїльного апарату нижче, якщо купувати мехдойку у виробника безпосередньо. Підберіть оптимальний комплект на сайті інтернет-магазину Damilk, і можете оформити заявку.

Посилки доставляють в будь-який населений пункт країни. Доставка можлива не тільки в межах України, але також і в країни ближнього зарубіжжя: Молдову, Білорусь, Росію і т.д. Компанія-перевізник — Нова Пошта. Оплата — банківським переказом або післяплатою. Якщо потрібно, замовте у Нової Пошти послугу доставки посилки до дверей вашого будинку або офісу.

 

Популярні категорії:

Доїльні апарати для корівдоїльні апарати для кіздоїльний апарат АІД-1доїльний апарат АІД-2масляний доїльний апаратсухий доїльний апаратдоїльний апарат Дамілкдоїльний апарат Буренкадоїльний апарат на 1 коровудоїльний апарат на 2 коровидоїльний апарат для 2 кіздоїльний апарат УІД-10доїльні установки.

 

Доставка

Доїльні апарати Дніпродоїльні апарати Львівдоїльні апарати Полтавадоїльні апарати Одесадоїльні апарати Вінницядоїльні апарати Херсондоїльні апарати Тернопільдоїльні апарати Хмельницькийдоїльні апарати Донецьк, доїльний апарат Харків.