Як правильно доїти корову доїльним апаратом: поради новачкам

11 січня 2020

Кожна корова, зазвичай, здатна звикати до певних умов утримання. Зміна споосбу доїння може викликати стан стресу у тварин. Зрозуміло, жодне велике фермерське господарство не може нормально функціонувати без спеціальної доїльної апаратури.

Кожна корова, зазвичай, здатна звикати до певних умов утримання. Зміна споосбу доїння може викликати стан стресу у тварин. Зрозуміло, жодне велике фермерське господарство не може нормально функціонувати без спеціальної доїльної апаратури. Сучасні доїльні апарати можуть забезпечувати, як швидке і комфортне доїння великої рогатої худоби, так і зберігати високу якість і чистоту молочної продукції. Проте не кожен починаючий фермер, або фермер, який ще не знайомий з таким технологічним дивом, як доїльний апарат, знає, як використовувати такі дари високих технологій.

Тому в цій статті піде мова про те, як привчити корову до доїльного апарату,і як робити це правильно, без шкоди для здоров'я корівки.

Як правильно доїти корову за допомогою доїльного апарату?

Процес доїння доїльним аппаратом для корів або кіз складається з декількох етапів:

  1. На початковому етапі необхідно оглянути вим'я тварини. Якщо з ним все в порядку, немає ніяких видимих пошкоджень і ран, то його слід добре помити з теплою водою. Після дезінфекції, необхідно вим'я витерти або сухим рушником, або паперовими серветками.
  2. На другому етапі необхідно дуже акуратно і швидко надіти на соски доїльні стакани. Варто перевірити, чи щільно вони прилягають, чи немає пропускання повітря. Якщо молоко пішло по шлангу, значить, процес доїння проходить успішно. (Як правильно доїти корову доїльним апаратом ви можете побачити на відео в інтернеті).
  3. Ні в якому разі не можна допускати передоювання тварини. Працівник повинен стежити за потоком молока, якщо його кількість зменшилася, доїльні стакани варто знімати. Неприпустимо це робити, якщо пристрій увімкнений. Це може серйозно нашкодити здоров'ю корови.
  4. По завершенню процесу доїння слід насухо протерти вим'я і змастити його вазеліном.
  5. Після кожного доїння слід мити доїльних установку.
  6. Доїльний апарат теж вимагає особливого догляду. Не рідше, ніж один раз в два тижні потрібно розбирати установку, для того щоб промити кожну деталь окремо і провести якісну дезинфекцію.

Якщо не допускати помилок при роботі з доїльною установкою, і дотримуватися даного алгоритму, то можна виконувати цей процес якісно. Правильне використання доїльного апарату може забезпечити високий рівень отриманої молочної продукції. Збільшиться кількість надоїв, полегшиться щоденна праця, і почне поповнюватися бюджет фермерського господарства.

Якщо ви все одно не впевнені, що самостійно зможете розібратися у механізмі дії доїльної установки, або вам потрібні додаткові поради, щодо експлуатації, допомога в привчанні корів до машинного доїння, то вам завжди є на кого покластися. Українська компанія Дамілк, має багаторічний досвід роботи в сільськогосподарський сфері. Компанія займається виробництвом і збутом доїльного обладнання та запчастин до нього. Фахівці виробництва завжди готові допомогти вам в будь-якому питанні. Досить просто подзвонити по телефону: 066 514 99 97.

Інші статті та новини
Хітові товари
  1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
    11 900 ₴
  2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
    12 300 ₴
  3. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
    10 400 ₴
  4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
    11 250 ₴
  5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
    11 500 ₴
  6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10  "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
    13 650 ₴