Доїльні апарати Чернівці

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
  10 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
  19 510 ₴
 4. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
  11 550 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
  11 500 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
  14 250 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
  10 800 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
  10 650 ₴
 10. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴
 11. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  10 200 ₴
 13. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 850 ₴
 14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
  13 450 ₴
 15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
  12 000 ₴
 16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  10 850 ₴
 17. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  12 650 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  12 850 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
  11 760 ₴
 20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
  11 000 ₴
 21. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
  19 250 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
  12 160 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
  18 350 ₴
 24. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
  19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні апарати в Чернівцях: купити у виробника

Осмислення рішення — купити доїльний апарат в Чернівцях. Біля міста та по всій області розташовані молочних ферми та приватні господарства з різним поголів'ям дійної худоби. Українці розводять кіз, корів, овець, і використовувати для їх обслуговування ручну працю не дуже-то зручно. Ви можете вибрати в Чернівцях доїльний апарат і купити мехдойку різних типів і потужностей. На сайті Damilk.ua це роблять за ціною виробника, щоб заощадити, не програвши в якості.

Чому варто купити доїльний апарат в Чернівцях?

Як і в інших області України, в Чернівцях доречно купити доїльний апарат з однієї причини — популярність фермерського господарства. Однак, не всі фермери та тваринники вже переконалися в тому, що мехдойка краще ручного доїння. Деякі ж скотарі досі користуються старими моделями, мембранними апаратами індивідуального доїння. Перейти на сучасні мехдойки DaMilk варто з кількох причин:

 • економія часу;
 • економія ваших сил;
 • відсутність потреби наймати багато операторів доїння;
 • більш ефективне та швидке доїння;
 • безпечне для тваринного доїння.

Як вибрати домашній доїльний апарат?

Коли вибираєте агрегат, який хочете купити в Чернівцях, слід уважно пройтися по всіх параметрах. Не обійдіть своєю увагою характеристики силової установки, не забувайте також про обладнання молочної лінії. Ми розповімо про характеристики всіх окремих елементів агрегату.

Двигун і насос

Електричні двигуни в мехдойки встановлюють, тому що доїння корів і кіз в поле залишилося в минулому. До нього вдаються вкрай рідко. Зараз для обслуговування худоби є більш-менш облаштовані корівники, зали для доїння. У них є розетки, до яких і можна підключити мехдойку. Якщо все-таки плануєте обслуговувати тварин в поле, то тоді ще не пізно підшукати собі мото-модель.

Насоси в старих пристроях, як правило, мембранні. Зараз же ви можете купити в Чернівцях доїльний апарат з пластинчато-роторним насосом. Доведеться час від часу міняти лопатки апарату (графітові або текстолітові пластини), але довговічність і продуктивність такої мехдойки істотно вище. Крім того, вона працює тихіше.

Тип агрегату

Конструкція помпи та двигуна буває двох типів: моноблочна та модульна. Силовий вузол модульного типу вигідніше в експлуатації, адже вихід з ладу однієї деталі не стане причиною замінити всю установку. Однак, розміри такого агрегату більше; моноблоки компактніше.

Найважливіше ж інше поділ агрегатів індивідуального доїння за типами: є масляні і сухі моделі. У масляних мехдойках всі основні елементи захищені від зносу індустріальним маслом. Тому вони працюють більш плавно та рідше ламаються. Єдиний серйозний недолік масляних доїльних апаратів — для них треба постійно купувати витратне масло. Ще взимку їх не можна включати на вулиці — тільки всередині приміщення.

Шасі

Набагато зручніше, якщо мехдойка мобільна. Тому стаціонарні установки з безколісним каркасом вибирають рідко. Ви можете купити в Чернівцях доїльний апарат з візком чи кронштейновим шасі. Візком зручно користуватися в будь-якій ситуації та на будь-якому покритті. Однак, на облаштованих фермах кронштейнове шасі служить краще та довше. З ним також знижується ризик перевертання бідона для молока.

Продуктивність

Це головна характеристика доїльного апарату. У Чернівцях купити можна як моделі для 3-4 корів, так і для 18-19 голів великої рогатої худоби. При цьому додаткова молочна лінія завжди підвищить продуктивність в два рази.

Не слід гнатися за продуктивністю, яка перевищує кількість вашого поголів'я. Єдиний виняток — якщо найближчим часом ви збираєтеся розширити господарство.

Пульсатор

Оптимальне рішення — це регульований пульсатор. Він відкриває нові можливості для експерименту, а також дозволяє ввести на фермі попарно або почергову системи доїння. Вони максимально схожі на природний процес годування теляти. Тому тварина не відчуває неприємних відчуттів, щедро віддає молоко.

Єдина проблема, з якою довго стикалися в Чернівцях — купити доїльний апарат з регульованим пульсатором було неможливо. Цю деталь не виробляли в Україні. Зараз ця проблема вирішена, адже харківська компанія Damilk закуповує регульовані пульсатори в Туреччині, та встановлює їх на своїх мехдойки. Вони продаються під маркуванням "ЄВРО".

Обладнання молочної лінії

Молочна лінія складається з:

 • дійкової гуми;
 • доїльних стаканів;
 • патрубки;
 • перехідники та куточки;
 • шланг/молочний рукав;
 • колектор в зборі;
 • бідон

Дійкова гума: розхідник роблять з каучуку або силікону. Каучукові моделі приходять в непридатність через 6 місяців експлуатації. Поступово фермери переходять на довговічний силікон, який служить два роки. При цьому для доїння кіз та овець каучук використовувати категорично не можна. Для дрібної рогатої худоби також використовують зменшену дійкову гуму.

Доїльні стакани: відрізняються за розміром і кількістю склянок в комплекті. Для кіз досить дві склянки, а для корів — чотирьох. Матеріал: комбінований, алюміній, пластик або нержавіюча сталь. Довговічніше за все нержавіюча сталь, але для економії нерідко вибирають інші матеріали.

Бідон краще вибирати з самозажимною кришкою, щоб в молочній лінії надійно підтримувалося вакуумне середовище. Колектор потрібен тільки для апаратів індивідуального доїння корів. У Чернівцях купити доїльний апарат, як правило, можна з колектором Майга. Вони бувають стандартні (140 м³) і збільшені (240 м³).

Витратні матеріали

Додатково для коректної роботи мехдойки використовують витратні матеріали: лопатки/пластини з текстоліту або графіту; індустріальне масло Веретенка, заглушки та затискачі для дійкової гуми.

Які моделі доїльних апаратів Damilk можна купити в Чернівцях?

 1. АІД-1. Мехдойка на візку. За продуктивністю відноситься до середнього класу. Може обслужити приблизно 8 корів за один сеанс. За цей же час обслужить близько 20 кіз або овець.
 2. АІД-2. За характеристиками схожий на "одиничку", проте, продається без мобільного шосе. Користуватися мехдойкой без шасі менш зручно, але є і переваги - наприклад, вартість такого агрегату нижче.
 3. АІД-3. Ще одна мехдойка на стаціонарному бесколесном каркасі. Однак, більш потужна.
 4. АІД-10. Найновіша модель DaMilk. Шасі — візок. Продуктивність — до 20 корів. За цей же час ви обслужите близько 100 кіз або овець. Можна підключити кілька молочних ліній, щоб прискорити роботу.
 5. УІД-10. За характеристиками схожий на "десятий" АІД. Однак, це більш стара модель, ніж АІД-10, тому зараз її купувати стали рідше.

Правила експлуатації доїльних апаратів

 • за допомогою йоржиків очищайте доїльне обладнання після сеансу;
 • спустошуйте контейнер-ресивер, коли закінчили роботу на день;
 • не перевищуйте тривалість одного сеансу, яка вказана в інструкції до моделі;
 • для великої та дрібної рогатої худоби потрібно використовувати відповідні комплекти доїльного обладнання;
 • перевіряйте наповненість маслянки, стан лопаток доїльного апарату, затискачів, заглушок і інших деталей;

Де купити доїльний апарат в Чернівцях?

Ви можете купити доїльний апарат в Чернівцях, не обмежуючи себе у виборі. Наприклад, на сайті DaMilk представлені всі версії та комплектації доїльних апаратів АІД, УІД. При цьому купити їх ви зможете за ціною від виробника.

Вам доставлять посилку в будь-яке місто чи селище країни. Можлива навіть доставка додому або перевезення за межі України. Компанія-перевізник, з якої ми давно і плідно співпрацюємо — Нова Пошта.

Оплата — банківським переказом, післяплатою (наложеним платежем) або через термінал.