Заміна графітових пластин в доїльному апараті
При низькому тиску у системі потрібна заміна графітових пластин вакуумного насосу. Простий пристрій доїльного апарату дозволяє за необхідності зробити це самостійно. Це можна зробити без будь-якого досвіду і особливих інструментів (вам знадобиться шестигранник і наждачний папір).
При низькому тиску у системі потрібна заміна графітових пластин вакуумного насосу. Простий пристрій доїльного апарату дозволяє за необхідності зробити це самостійно. Це можна зробити без будь-якого досвіду і особливих інструментів (вам знадобиться шестигранник і наждачний папір).
Графітові пластинки потрібні для роботи ротора у вакуумному насосі. Матеріалом виготовлення слугує графіт, стійкий до високих температур, або текстоліт (у масляних апаратах).
При обертанні графітові лопатки щільно прилягають до статора, виробляючи відкачування повітря зі системи, і тим самим створюючи технічний вакуум, необхідний для доїння корів. Найчастіше використовують сухі насоси роторного типу. Сухі апарати добре працюють у будь-який пору року, незалежно від температури повітря. У мороз вони не замерзають, як масляні аналоги.
Вакуумний насос виробляє перекачку повітря при обертанні ротора. На ньому встановлені лопатки, що рухаються у пазах під дією відцентрової сили. Після проходження точки всмоктування лопатка створює ізольовану камеру, де внаслідок зміни обсягу створюється високий тиск. Коли камера доходить до отвору вихлопу, повітря через різницю тиску виходить до глушника.
Якщо ви вперше робите заміну пластин, то вам допоможе поетапний план дій.
- Відключити насос від електромережі і від'єднати доїльне обладнання.
- За допомогою шестигранника відкрутити кришку, яка утримується трьома болтами.
- Витягнути пластини, котрі потрібно замінити. За необхідності очистити пази і зовнішні поверхні ротора і статора.
- Лопатки встановлюють усіченою стороною назовні так, щоб кут відповідав напрямку руху.
- Оскільки пластина з графіту має висоту з запасом, то потрібно проводити притирку. Для цього використовують наждачний папір із невеликою зернистістю. Його кладуть на ротор, насос зачиняють і включають на 2-3 секунди.
- Кришка знімається. Наждачний папір прибирають, внутрішню порожнину протирають від залишків графіту.
- Насос збирають і підключають до апарату, щоб перевірити тиск на холостому ходу. Якщо воно знаходиться у межах 60-70 кПа, то заміна здійснена успішно.
- Прислухайтеся до звуку роботи. Якщо лунають заминки або постукування, то притирку роблять заново.
Популярні товари
Якщо вам потрібно зробити ремонт доїльного апарату, то вам знадобляться запчастини. У магазині ДаМілк можна купити графітові пластини та інші комплектуючі для найпопулярніших в Україні доїльних апаратів. Нижче наведені графітові пластини (лопатки), котрі підходять для вітчизняних доілок.
Графітові лопатки для Буренки 45 * 50 * 5 мм (для сухого насосу)
Лопатки графітові для вакуумних насосів Буренка по 2 штуки в комплекті. Виготовляються в Німеччині. Використовуються в роторних установках сухого типу.
https://damilk.com.ua/plastiny-grafitovye-kompozitnye-45h50h5mm.html
Графітові пластинки для Велес-7 42 * 42 * 5 мм
4 пластинки графітові товщиною 5 мм встановлюються в насосні установки апаратів «Велес». Стійкі до механічного та температурного впливу.
https://damilk.com.ua/plastiny-grafitovye-kompozitnye-42h42h5mm.html
Графітові пластини для Велес-10, Моя Мілка 42 * 70 * 5 мм
Пластинки графітові німецького виробництва. Потребують заміни раз в 1-2 роки. Встановлюються в роторні установки з пазами 42х70 мм.
https://damilk.com.ua/plastiny-grafitovye-kompozitnye-42h70h5mm.html
Графітові пластини для Корівки 45 * 70 * 5 мм, комплект 4 шт
Пластинки графітові для чотирилопатевих вакуумних насосів «Корівка». Стійкі до стирання за швидкістю обертання в 3000 об / хв.
https://damilk.com.ua/plastiny-grafitovye-kompozitnye-45h70h5mm.html
Провести заміну і притирку цих деталей може навіть людина без досвіду роботи, якщо буде слідувати інструкції.
The Rubiks Cube Wiki - самый популярный веб-сайт, посвященный онлайн-программам головоломок и учебникам. Посетите ruwix.com, чтобы узнать о кубе.