Воронка для фільтра молока мала

В наявності
Код товару:
0347
15 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Воронка для фільтра молока мала

Воронка для фільтра молока — це прилад, який спрощує розлив молока з доїльного відра. Лейка малих габаритів підходить банкам з широким горлом.

Характеристики воронки для фільтра молока

Лейка допомагає оператору машинного доїння не проливати продукт повз банок. З її допомогою:

  1. Знижуються втрати надою. Продукт потрапляє в ємність, в якій буде зберігатися, а не проливається на стіл або землю.
  2. Підтримується чистота на робочому місці. Витирання пролитого молока зі столу забирає час і сили в оператора доїльного апарату.
  3. Спрощується робота персоналу. Переміщення продукту з доїльного відра в тару не вимагає концентрації уваги або спеціальних навичок.

Разом з лійкою використовують фільтруючі елементи з поліефірного нетканого полотна. Це дозволяє поєднати перелив і очищення продукту від пилу, грудок, комах і рослин.

Габарити та матеріал

Висота малої лійки - 750 мм. Діаметр 1500 мм робить горловину місткою. Довжина воронки досягає 700 мм — через це її не використовують для ємностей з вузьким горлом.

Аксесуар зроблений з харчового пластику. Він не окислюється через контакт з лактозою, а продукт при цьому не втрачає смак і цінні речовини.

Де купити воронку для фільтра молока?

Якщо купити воронку для фільтра молока, то переливати надій з відра в банки буде простіше. Моделі малих розмірів є в інтернет-магазині DaMilk. Тут українські фермери купують доїльні апарати, комплектуючі та аксесуари до них.

Покупець сам обирає спосіб доставки. Інтернет-магазин ДаМілк пропонує чотири варіанти:

  • Нова Пошта;
  • Інтайм;
  • кур'єрська служба в Харкові;
  • самовивіз з харківського офісу

Нова Пошта та Інтайм доставляють посилки по всій Україні. Отримати товар можна також в Росії, Молдові, Білорусі та інших країнах ближнього зарубіжжя.

Залишити відгук