Вакуумний насос в зборі з двигуном Велес-7 (Моноблок)

В наявності
Код товару:
0136
4 700 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Технічні характеристики

Додаткова інформація
Виробник Велес
Запчастини до доїльної установки Вакуумний насос
Призначення вакуумного насоса Доїльна установка Велес 7
Вид насоса Пластинчато-роторний
Тип насоса Сухий
Система змащування Немає
Конструкція насоса Відкритий
Матеріал пластин Графітові
Розміри пластин 42×42×5 мм.
Кількість пластин 4 шт.
Продуктивність насоса (+/-5%) 6 м³/год
Країна виробник вакуумного насоса Україна

Вакуумний насос в зборі з двигуном Велес С-42 (моноблок) - це силова установка, яка використовується в доїльному апараті Велес-7. З її допомогою створюється технічний вакуум в апараті. Отримати потрібне розрідження вдається відкачуванням повітря, що відбувається при обертанні ротора насоса.

Купити моноблок Велес С-42 можна на сайті DaMilk. Також ви можете звернутися до майстра сервісного центру компанії, якщо вам необхідна допомога в ремонті доїльної установки.

Характеристики

Продуктивність вакуумного насоса Велес С-42 становить 6 м³ / год. Використовуються графітові пластини, які з часом стираються, а тому потребують заміни. На роторі коштує 4 платини 42 × 42 × 5 мм. Конструкція насоса відкрита: задня стінка відсутня.

Особливості

Моноблок відноситься до сухого типу, тобто система змащування відсутня. Завдяки цьому не потрібно стежити за рівнем масла в основний ємності. Сухі вакуумні насоси більш гучні.

Моноблочна будова ускладнює ремонт. При критичній несправності двигуна або насоса можна пом'яти тільки один вузол. У таких випадках доводиться ставити нову установку.

Купити вакуумний насос Велес-42 можна в інтернет-магазині DaMilk. Він буде доставлений до найближчого відділення Нової Пошти або Укрпошти протягом 1-3 днів. Оплатити покупку можна при отриманні.

Залишити відгук