Вакуумний насос в зборі з двигуном "Gamak" АІД-3 (Моноблок)

В наявності
Код товару:
0133
5 700 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Технічні характеристики

Додаткова інформація
Виробник Дамілк
Запчастини до доїльної установки Вакуумний насос
Призначення вакуумного насоса Доїльна установка Дамілк АІД-3
Вид насоса Пластинчато-роторний
Тип насоса Сухий
Система змащування Немає
Конструкція насоса Відкритий
Матеріал пластин Графітові
Розміри пластин 45×70×6 мм.
Кількість пластин 4 шт.
Продуктивність насоса (+/-5%) 11
Країна виробник вакуумного насоса Україна

Вакуумний насос в зборі з двигуном «Gamak» АИД-3 - це силовий агрегат доїльних установок DaMilk АІД-3, Моя Мілка, Гамак-Ротор, TULSAN. Моноблок випускається в Туреччині, добре зарекомендував себе на європейському ринку.

Головна функція моноблока з вакуумним насосом від компанії Gamak - створення вакууму. Технічний вакуум виникає внаслідок відкачування повітря з системи (ресивер, шланги, доїльне відро).

Характеристики

Вакуумний насос і двигун Gamak в зборі відноситься до сухого типу установок. Вузли поєднані безпосередньо. Задня стінка вакуумного насоса відсутня.

Ротор зміщений до стінки корпусу. На ньому стоїть 4 графітових лопатки 45 × 70 × 6 мм. У міру використання вони стираються, а тому необхідно проводити заміну.

Продуктивність насоса Gamak АІД-3 становить 11,6 м³ / год. Це дозволяє під’єднати 2 лінії для доїння корів або 4 - для кіз.

Особливості

Моноблок має стопорний механізм. Він запобігає обертанню ротора після вимкнення двигуна, що знижує знос лопаток. Моноблочна будова робить агрегат більш компактним, але при цьому ускладнює ремонт.

Купити вакуумний насос з двигуном Gamak АІД-3 можна в інтернет-магазині DaMilk. В асортименті також є запчастини до моноблока. При виникненні труднощів з ремонтом, ви можете скористатися сервісним центром компанії.

Доставка працює по території України. Оплата здійснюється онлайн або післяплатою.

Залишити відгук