Вакуумний насос в зборі з двигуном АІД-3 (Моноблок)

В наявності
Код товару:
0132
4 700 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Технічні характеристики

Додаткова інформація
Виробник Дамілк
Запчастини до доїльної установки Вакуумний насос
Призначення вакуумного насоса Доїльна установка Дамілк АІД-3
Вид насоса Пластинчато-роторний
Тип насоса Сухий
Система змащування Немає
Конструкція насоса Відкритий
Матеріал пластин Графітові
Розміри пластин 45×70×6 мм.
Кількість пластин 4 шт.
Продуктивність насоса (+/-5%) 11.6 м³/год
Країна виробник вакуумного насоса Україна

Вакуумний насос в зборі з двигуном АІД-3 (моноблок) - це основа доїльного апарату. Силова установка створює вакуум, відкачуючи повітря з системи. Для цього використовується насос зі зміщеним ротором, на якому встановлені пластини. Особливістю даного вузла доїльного апарату є моноблочне будова, тобто конструкція являє собою одне ціле. Через це важко проводити ремонт і заміну деяких деталей.

Вакуумний насос з двигуном призначений для агрегату індивідуального доїння АІД-3 від ДаМілк. Є аналогом турецького доїльного апарату Gamak.

Характеристики

Моноблок АІД-3 складається з електродвигуна й насоса з'єднаних в один вузол. Насос відноситься до сухого типу. Усередині стоїть 4 графітові лопатки 45 × 70 × 6 мм. Конструкція насоса відкрита, тобто задня стінка відсутня, а ротор встановлений безпосередньо на вал електромотора. Продуктивність моноблока 11,6 м³ / год.

Особливості

Через моноблочну будову купити вакуумний насос АІД-3 не можна. У разі серйозних неполадок доводиться встановлювати новий силовий блок. Також важче робити заміну графітових пластин.

Не допускається використання блоку в разі появи конденсату на корпусі, при високій вологості повітря.

Купити вакуумний насос з двигуном АІД-3 можна в інтернет-магазині DaMilk. Доставка по Україні (Укрпошта, Нова Пошта, Автолюкс) займає 1-3 дні. Також клієнти можуть скористатися сервісним центром компанії DaMilk.

Залишити відгук