Вакуумний насос для доїльного апарату УІД-10 М80

В наявності
Код товару:
0129
2 800 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Технічні характеристики

Додаткова інформація
Виробник Дамілк
Запчастини до доїльної установки Вакуумний насос
Призначення вакуумного насоса Доїльна установка Дамілк УІД-10 М80
Вид насоса Пластинчато-роторний
Тип насоса Масляний
Система змащування Прохідна
Конструкція насоса Закритий
Матеріал пластин Текстолітові
Розміри пластин 40×80×5 мм.
Кількість пластин 4 шт.
Продуктивність насоса (+/-5%) 12.6 м³/год
Країна виробник вакуумного насоса Україна
Вакуумний насос для доїльного апарату УІД-10 М80 - це пластинчато-роторний насос масляного типу. При обертанні ротора з системи відкачується повітря і виникає розрідження. Технічний вакуум - основа роботи агрегатів індивідуального доїння.

Вакуумний насос призначений для установок серії УІД-10 М80, які виробляються компанією DaMilk. Устаткування та запчастини до нього без посередників можна купити в офіційному інтернет-магазині.

Характеристики

Модель вакуумного насоса УІД-10 М80 відноситься до масляного типу. Система змащування прохідна, тобто масло використовується тільки 1 раз. З ємності воно надходить на підшипники, і далі в маслозбірник.

На роторі встановлено 4 текстолітові пластини. Їх габарити складають 40 × 80 × 5 мм. Продуктивність насоса 12,6 м³ / год (можливе під’єднання двох ліній доїння одночасно).

Особливості вакуумного насоса УІД-10 М80

Не допускається робота вакуумного насоса при відсутності мастила. Його рівень потрібно регулярно перевіряти, доливати при необхідності. У масляних установок знос пластин менше, а тому рідше здійснюється їх заміна.

Вакуумний насос УІД-10 М80 має закриту конструкцію. Це спрощує ремонт силового агрегату. При серйозній поломці можна поставити новий насос, використовуючи старий двигун.

Купити вакуумний насос для апарату УІД-10 М80 можна в інтернет-магазині DaMilk. Устаткування та запчастини доставляються по Україні. Можлива відправка Новою Поштою, Укрпоштою, АвтоЛюкс.

Залишити відгук