Вакуумний насос для доїльного апарату АІД-2

В наявності
Код товару:
0128
2 800 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Технічні характеристики

Додаткова інформація
Виробник Дамілк
Запчастини до доїльної установки Вакуумний насос
Призначення вакуумного насоса Доїльна установка Дамілк АИД-2
Вид насоса Пластинчато-роторний
Тип насоса Сухий
Система змащування Немає
Конструкція насоса Закритий
Матеріал пластин Графітові
Розміри пластин 28×95×6 мм.
Кількість пластин 4 шт.
Продуктивність насоса (+/-5%) 13
Країна виробник вакуумного насоса Україна

Вакуумний насос для доїльного апарату АІД-2

Вакуумний насос для доїльного апарату АІД-2 - це вузол агрегату індивідуального доїння, який створює технічний вакуум. Він складається з корпусу, передньої та задньої стінки з підшипниками, ротора й графітових лопаток.

Ця модель призначена для побутового використання. Вона встановлюється на апарати DaMilk серії АІД-2. На сайті виробника є всі витратні матеріали та комплектуючі для силових агрегатів.

Характеристики

Вакуумний насос АІД-2 не використовує мастила. Він відноситься до сухого типу, що позначається на зносі графітових лопаток. Розмір пластин 28 × 95 × 6 мм. Всього на роторі встановлено 4 пластини, які зношуються в міру роботи.

Продуктивність вакуумного насоса АІД-2 становить 13,8 м³ / год. Це дозволяє використовувати 2 лінії доїння. Тобто одночасно можна доїти відразу дві корови.

Особливості вакуумного насоса АІД-2

Оскільки насос сухий, то мастило не використовується. Це означає, що не потрібно буде постійно стежити за його рівнем, доливати в міру витрати. Закрита конструкція спрощує ремонт, заміну пластин.

Купити вакуумний насос для апарату АІД-2 можна у виробника. В інтернет-магазині DaMilk обладнання продається без посередників, а тому немає переплат. Доставка можлива в будь-яке місто України (через Нову Пошту, Укрпошту, АвтоЛюкс). Оплатити покупку можна при отриманні.

Залишити відгук