Вакуумний насос для доїльного апарату АІД-10

В наявності
Код товару:
0397
2 900 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Технічні характеристики

Додаткова інформація
Виробник Дамілк
Призначення вакуумного насоса Доїльна установка Велес АИД-10
Вид насоса Пластинчато-роторний
Тип насоса Масляний
Система змащування Прохідна
Конструкція насоса Закритий
Матеріал пластин Текстолітові
Розміри пластин 40×115×5 мм.
Кількість пластин 4 шт.
Продуктивність насоса (+/-5%) 16 м³/год
Країна виробник вакуумного насоса Україна

Вакуумний насос для доїльного апарату АІД-10

Вакуумний насос доїльного апарату — пристрій, який відкачує гази з молокопроводу, та створює умови для видоювання молока. Ця модель сумісна з масляними моделями АІД-10.

Характеристики вакуумного насоса для доїльного апарату АІД-10

Пластинчато-роторний насос викачує повітря внаслідок взаємодії електродвигуна та текстолітових лопаток. Це підвищує його продуктивність до 16 м³/год. Помпи моделей АІД-1,2,3 та УІД-10 М80 за годину викачують не більше 13,8 м³. Апарати АІД-10 працюють без збоїв і тривалих перерв між сеансами.

У пристрій встановлюють 4 пластини. Габарити кожної - 40×115×5. Вони прискорюють рух повітря, знімають тиск з ротора. Текстолітовий матеріал витримує силу тертя, механічний вплив сусідніх деталей, корпусу мотора. Вакуумні насоси з текстолітовими пластинами більш довговічні, ніж моделі з графітовими лопатками.

Агрегат працює на прохідній системі змащування. До деталей помпи надходить мастило з маслобака. Термін експлуатації приладу - 10 років. Поломки виникають через попадання молока всередину ротора, зберігання пристрою на морозі в зимові місяці.

Деталь з'єднують з електромотором під фланцеве з'єднання. Всередину фланця поміщають муфту з чорного каучуку.

Масляний насос АІД-10 працює тихо, не лякає дійних тварин.

Де купити вакуумний насос для доїльного апарату АІД-10?

Якщо старий агрегат зламався через попадання молока, то вам необов'язково змінювати всю установку. Ми рекомендуємо купити вакуумний насос для доїльного апарату АІД-10. Ця пластинчато-роторна модель є в інтернет-магазині DaMilk. Тут українські фермери купують запчастини також для УІД, Буренка, Велес.

Оплата покупки онлайн — банківською картою. Компанії-перевізники Нова Пошта і "Інтайм" пропонують також післяплату. Вони доставлять посилку в будь-яку область України. Менеджери інтернет-магазину ДаМілк приймають також замовлення з регіонів Росії.

У Харкові є сервісний центр компанії DaMilk. Тут лагодять доїльні апарати та установки, змінюють деталі, підбирають комплектуючі, аксесуари та витратні матеріали. Харківські покупці можуть забрати покупку на складі персонально, або оплатити роботу кур'єра. Посилку доставлять до дверей вашого офісу або приватного господарства протягом робочого дня. 

Залишити відгук