Ціна на сепаратори в Україні

11 січня 2020

Ціна на сепаратор залежить одразу від декількох факторів. Однією з найбільш глобальних причин високої ціни може бути рівень попиту на подібні апарати у різних регіонах України. Що ж стосується ціноутворення на конкретні одиниці продукції, то їх вартість буде залежати від виробника, цілей апарата (побутові чи виробничі), його потужності, матеріалів, з яких виготовлені деталі тощо.

Скільки коштують ручний та виробничий сепаратори?

Розглянемо на прикладах окремих моделей різного цінового сегменту, від чого може залежати кінцева вартість сепаратора для молока.

Ручний сепаратор «РЗ-ОПС» - як правило, використовується в побутових умовах, адже вихід продукту замалий для виробничих масштабів. Вершки можна отримати вже одразу після проціджування парного молока. Продається цей агрегат у розібраному виді. У фірмовій коробці укомплектовані корпус, чаша та барабан. При виготовленні чаші для молока та корпусу сепаратора застосовувався пластик, а для барабану з дисками – сталь. Усі деталі, які потрібні для повноцінної збірки (гвинти, ключі тощо), також ідуть у комплекті. Це дозволяє без труднощів зібрати все прямо вдома. Ємність чаші – 5,5 л. Такий апарат може обробити до 50 л молока за годину. Незважаючи на досить високу продуктивність для ручного сепаратора, РЗ-ОПС важить всього 3,1 кг, його легко транспортувати, пересувати з місця на місце та зберігати. Вартість цього сепаратора на сайті – 1240 грн.

Сепаратор-вершковідділювач «Мотор Січ 100-18» - розділяє початковий продукт на вершки та знежирене молоко. Ємність чаші складає вже 12 л, тому продуктивність зростає до 100 л молока за годну. За рахунок цього даний агрегат підійде не тільки для більш продуктивного домашнього використання, а й для невеликих господарств, як працюють з метою отримання прибутку. Стальний корпус робить сепаратор менш сприятливим до механічних пошкоджень. Для того, щоб почати роботу, достатньо просто підключити його до мережі у 220 В. Апарат витримує до 60 хвилин безперервної роботи. Вартість цього сепаратора на сайті – 2250 грн.

Сепаратор-вершковідділювач «Мотор Січ-500» з двигуном ДСК-250-М1 – дана модель дуже часто використовується саме на виробництві. В основу роботи покладено принцип центрифуги, в якій молоко розділяється на вершки та знежирене молоко. Мотор ДАТ-0,18 збільшує кількість обертів і, відповідно, об’єми кінцевого продукту. Всі деталі та сам корпус виготовлені з легкого, але в той же час міцного харчового металу. Апарат здатний обробити до 500 л молока за годину. Також він додатково фільтрує його від забруднень та домішок. Вартість цього сепаратора на сайті – 4960 грн.

Обираючи сепаратор обов’язково враховуйте всі фактори, щоб він слугував вам довгі роки та виконував саме ті задачі, які потрібні.

Інші статті та новини
Хітові товари
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  11 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  12 300 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 400 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  11 250 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴