Ціна на сепаратори в Україні

11 січня 2020

Ціна на сепаратор залежить одразу від декількох факторів. Однією з найбільш глобальних причин високої ціни може бути рівень попиту на подібні апарати у різних регіонах України. Що ж стосується ціноутворення на конкретні одиниці продукції, то їх вартість буде залежати від виробника, цілей апарата (побутові чи виробничі), його потужності, матеріалів, з яких виготовлені деталі тощо.

Скільки коштують ручний та виробничий сепаратори?

Розглянемо на прикладах окремих моделей різного цінового сегменту, від чого може залежати кінцева вартість сепаратора для молока.

Ручний сепаратор «РЗ-ОПС» - як правило, використовується в побутових умовах, адже вихід продукту замалий для виробничих масштабів. Вершки можна отримати вже одразу після проціджування парного молока. Продається цей агрегат у розібраному виді. У фірмовій коробці укомплектовані корпус, чаша та барабан. При виготовленні чаші для молока та корпусу сепаратора застосовувався пластик, а для барабану з дисками – сталь. Усі деталі, які потрібні для повноцінної збірки (гвинти, ключі тощо), також ідуть у комплекті. Це дозволяє без труднощів зібрати все прямо вдома. Ємність чаші – 5,5 л. Такий апарат може обробити до 50 л молока за годину. Незважаючи на досить високу продуктивність для ручного сепаратора, РЗ-ОПС важить всього 3,1 кг, його легко транспортувати, пересувати з місця на місце та зберігати. Вартість цього сепаратора на сайті – 1240 грн.

Сепаратор-вершковідділювач «Мотор Січ 100-18» - розділяє початковий продукт на вершки та знежирене молоко. Ємність чаші складає вже 12 л, тому продуктивність зростає до 100 л молока за годну. За рахунок цього даний агрегат підійде не тільки для більш продуктивного домашнього використання, а й для невеликих господарств, як працюють з метою отримання прибутку. Стальний корпус робить сепаратор менш сприятливим до механічних пошкоджень. Для того, щоб почати роботу, достатньо просто підключити його до мережі у 220 В. Апарат витримує до 60 хвилин безперервної роботи. Вартість цього сепаратора на сайті – 2250 грн.

Сепаратор-вершковідділювач «Мотор Січ-500» з двигуном ДСК-250-М1 – дана модель дуже часто використовується саме на виробництві. В основу роботи покладено принцип центрифуги, в якій молоко розділяється на вершки та знежирене молоко. Мотор ДАТ-0,18 збільшує кількість обертів і, відповідно, об’єми кінцевого продукту. Всі деталі та сам корпус виготовлені з легкого, але в той же час міцного харчового металу. Апарат здатний обробити до 500 л молока за годину. Також він додатково фільтрує його від забруднень та домішок. Вартість цього сепаратора на сайті – 4960 грн.

Обираючи сепаратор обов’язково враховуйте всі фактори, щоб він слугував вам довгі роки та виконував саме ті задачі, які потрібні.

Інші статті та новини