Текстолітові пластини для доїльного апарату ДаМілк УІД-10 М115

В наявності
Код товару:
0114
300 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Технічні характеристики

Додаткова інформація
ВиробникДамілк
Запчастини до доїльної установкиПластини
Призначення пластинДоїльна установка Дамілк УІД-10 М115
Матеріал пластинТекстолітові
Довжина пластин115 мм.
Висота пластин40 мм.
Товщина пластин5 мм.
Кількість пластин4 шт.

Текстолітові лопатки 40×115×5 для доїльної установки ДаМілк УІД-10 М115

Текстолітові пластини - одна із складових частин вакуумного насоса. Вони розташовані в роторі. З їх допомогою відкачується повітря з механізму, утворюючи технічний вакуум. У процесі обертання лопатки механічної доїлки стираються об внутрішню частину статора. Згодом лопатки з текстоліту зношуються, тому їх потрібно міняти. Щоб уникнути поломок і підтримувати стабільну роботу доїльної установки, перевіряйте їх стан кожні три місяці. Якщо у вас виникли проблеми з набором тиску, також рекомендуємо замінити запчастини.

Купуючи текстолітові пластини, зверніть увагу на їх розмір і кількість. Вони повинні відповідати характеристикам вашої установки індивідуального доїння.

Призначення та сумісність

Текстолітові лопатки використовуються в насосах масляного типу. Лопаті з розмірами 40×115×5 призначені для доїльної установки ДаМілк УІД-10 М115. У комплектацію входять чотири пластини.

Купити текстолітові пластини для вакуумного насоса можна в інтернет - магазині ДаМілк. На сайті ви можете вибрати й інші запчастини для доїльної установки. Замовлення відправляються на відділення Укрпошти та Нової пошти по всій території України.

Залишити відгук