Сальник 20х47х10 (УИД-10)

В наявності
Код товару:
0445
40 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Сальник 20х47х10

Сальник для доїльного апарату — це частина електродвигуна, яка ущільнює з'єднання рухомих валів. Встановлюється на стрижень поруч з підшипником. Ця модель поєднується з двигуном машини автоматичного доїння УІД-10, АІД-10, АІД-2.

Характеристики сальника для доїльного апарату УІД-10

Діаметр внутрішньої поверхні ущільнювача - 20 мм, а зовнішній - 47 мм. Висота запчастини досягає 7 мм. Деталь зроблена з чорної каучукової гуми. Домішки маслостійких гум збільшили стійкість ущільнювача до хімічного впливу.

Каучук витримує силу тертя, на ньому довго не з'являються сліди абразивного зносу. Коли оператор помічає канавки та подряпини на ущільнювачі, то він змінює запчастину.

Доїльна машина з несправним сальником голосно шумить, пульсує, перегрівається. Це призводить до прискореного зносу деталей, спалахів, перевертання бідона. Скрегіт викликає у тварин відчуття дискомфорту. Через це обсяги надою знижуються. 

В агрегатах з маслобаком ущільнювач не випускає мастило за межі валу. 

Де купити сальник 20х47х10 для доїльного апарату УІД-10?

Щоб уникнути протікань в масляному УІД-10, ми рекомендуємо купити сальник 20×47×10 для доїльного апарату. Ця модель є в інтернет-магазині DaMilk. Тут українські фермери купують інвентар для своїх молочних господарств: сільгосптехніку, витратні матеріали, запчастини.

Зробіть замовлення онлайн. Посилку відправлять в будь-яке місто України, або в країни близького зарубіжжя. Ви обираєте компанію-перевізника, якій довіряєте найбільше. Інтернет-магазин ДаМілк пропонує доставку Новою Поштою або "Інтаймом".

Сервісний центр та офіс магазину є в Харкові. Тут техніки полагодять доїльні апарати та олійниці, замінять деталі, підберуть відповідні витратні матеріали. Харків'яни забирають товар самовивозом, або посилку привозять кур'єри магазину.

Залишити відгук