Розподільник колектора для попарного доїння

В наявності
Код товару:
0367
25 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Розподільник колектора для попарного доїння

Розподільник колектора для попарного доїння - це деталь, що розподіляє вакуум поміж окремими доїльними стаканами. Запчастина підходить стандартному колектору Майга на 140 см3.

Характеристики розподільника колектора для попарного доїння

Попарне доїння захищає корів, овець і кіз від маститу, механічних пошкоджень сосків. У стандартних моделях пульсатор одночасно діє на всі соски. Чергування режимів масажу і доїння не уповільнює процедуру, але робить викачування молока ритмічним.

Розподільник зроблений з поліпропіленового пластику. Це захищає деталь від окислення при взаємодії з молоком. Поліпропілен легко промивається миючими засобами, теплою або гарячою водою.

Запчастину встановлюють на алюмінієвий Майга. Для збільшеного або нержавіючого колектора потрібна відповідна модель.

Де купити розподільник колектора для попарного доїння?

Якщо дійні тварини почали хворіти маститом, то рекомендуємо купити розподільник колектора для попарного доїння. Знайти модель для алюмінієвого Майга можна в інтернет-магазині DaMilk. Тут є доїльні апарати АІД, УІД, Буренка, комплектуючі до них.

Посилку доставлять в будь-яке місто України Новою Поштою або компанією "Інтайм". Інтернет-магазин ДаМілк приймає замовлення з Росії, Молдови, Білорусі.

 
Залишити відгук