Підшипник 6204 (Передній підшипник електромотора АИД-2)

В наявності
Код товару:
0442
90 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Підшипник 6204

Передній підшипник електромотора доїльного апарату — кільцеподібна деталь, яка служить опорою для рухливих валів мотора. Разом з каучуковим ущільнювачем мінімізує силу тертя.

Характеристики підшипника 6204 для доїльного апарату

Висота деталі становить 14 мм, а діаметр внутрішньої поверхні - 20 мм. Довжина зовнішньої поверхні досягає 47 мм. Габарити дозволяють поєднати опорний вузол з електромоторами АІД-2. Запчастину встановлюють навіть у нові, випущені після 2018 року, моделі.

Опорний вузол відноситься до категорії кулькових підшипників кочення. Складається з кільцеподібної основи та 8 тіл кочення. Це дозволяє витримувати радіальний та осьовий тиск. Двигун з запчастиною працює тихо, не пульсує, не перегрівається. Скрегіт металу, шум мотора, перегрів апарату — це вказівки на необхідність поміняти підшипник і сальник.

Деталь підходить доїльним машинам масляного та сухого типу. Індустріальне масло розтікається по підшипнику, послаблює силу тертя, збільшує термін експлуатації запчастин мотора.

Де купити підшипник 6204 для доїльного апарату?

Рекомендуємо купити підшипник 6204 для доїльного апарату АІД-2. Запчастини для старих і нових моделей є в інтернет-магазині DaMilk. Українські фермери купують тут також комплектуючі до АІД-1,3, УІД-10, Буренка, ДаМілк, Берізка, Велес.

У Харкові посилку доставлять до дверей вашого офісу або приватного господарства. Для цього працює кур'єрська служба магазину. В інші міста України покупку перевезуть Новою Поштою або Інтаймом. Забрати посилку ви зможете в найближчому відділенні компанії-перевізника.

Залишити відгук