Підшипник 201

В наявності
Код товару:
0428
40 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Підшипник 201

Підшипник насоса доїльного апарату — металева запчастина, на яку спирається з'єднання рухомих валів. Деталь встановлюють в вакуумний насос агрегатів АІД-1. 

Характеристики підшипника 201 для доїльного апарату

З'єднання валів у двигуні розвалюється, якщо у нього немає опори. Сила тертя також руйнує скріплювальні елементи валу. Підшипник кочення 201 - це опора, яка знижує тертя. Мотор з підшипниками працює тихо та без збоїв. Дійні тварини не боятимуться звуків, які видає доїльний апарат, і будуть давати більше молока. 

У цій моделі 7 тіл кочення — рухливі металеві кулі. Вони приглушують силу тертя, підвищують вантажопідйомність деталі. Динамічна вантажопідйомність моделі - 6890 H. Завдяки цьому доїльний апарат не вібрує через перенапруження. Така вібрація стає причиною перегортання доїльного бідона.

Матеріал - сталь ШХ, яка була легована хромом. Запчастину використовують при будові автомобілів, сільгосптехніки, насосів, які розподіляють паливо. У масляних доїльних апаратах вона не окислюється через контакт з мастильним матеріалом.

Діаметр деталі: внутрішній - 12 мм, зовнішній - 32 мм, ширина - 10 мм. 

Де купити підшипник 201 для доїльного апарату?

Щоб АІД-1 працював безшумно, ми рекомендуємо купити підшипник 201. Ця модель опорного вузла є в інтернет-магазині DaMilk. Тут фермери з усіх областей України купують сільгосптехніку та її комплектуючі.

Посилки доставляються "Новою Поштою" і "Інтаймом". Забрати її можна в найближчому фізичному відділенні компанії-перевізника. Тарифи на доставку визначає перевізник.

Менеджери магазину приймають замовлення з Росії.

Сервісний центр ДаМілк відкритий в Харкові. Тут механіки лагодять доїльні апарати та олійниці, ставлять нові деталі, підбирають інструменти для догляду за молочними рукавами, патрубками, колекторами. Посилки по Харкову доставляють кур'єри.

Залишити відгук