Перехідник гумового куточка кришки бідона

Немає в наявності
Код товару:
0400
20 ₴
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Перехідник гумового куточка кришки бідона

Перехідник гумового кута кришки бідона — це деталь доїльного апарату, яка з'єднує ПВХ шланг з доїльним відром. Перехідник поєднується з будь-якими моделями бідонів.

Характеристики гумового куточка кришки бідона

Запчастина зроблена з поліпропілену, має форму трубки. Діаметр деталі становить 15 мм. Уникнути протікань вдається, якщо діаметр куточка - 15-17 мм.

Поліпропілен — це харчовий пластик. Контакт з молоком не псує смак продукту. Сам матеріал не окислюється під впливом лактози. Розхідник також є стійким до механічних впливів, сили тертя.

Після отримання добової норми надою деталь промивають. Заміна потрібна, якщо з молокопроводу протікає продукт.

Де купити гумовий куточок кришки бідона?

Якщо старий витратник зносився, то рекомендуємо купити перехідник гумового куточка кришки бідона. Моделі для всіх кришок доїльних відер є в інтернет-магазині DaMilk. Тут купують доїльні апарати та всі комплектуючі до них.

Сервісний центр ДаМілк працює в Харкові. Тут полагодять доїльні апарати, олійниці та сепаратори. Клієнти з Харкова забирають покупку зі складу персонально або оплачують роботу кур'єра.

В інші міста України посилку доставляють Новою Поштою або компанією "Інтайм". Тарифи визначає фірма-перевізник. Сільгосптехніку та запчастини доставляють також в усі регіони Росії.

Залишити відгук