Мембрана пульсатора ДД 018А

В наявності
Код товару:
0416
15 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Мембрана пульсатора ДД 018А

Мембрана пульсатора — гумова пластина, яка поперемінно відкриває та закриває доступ повітря до дифузора. Оператор машинного доїння встановлює її під гайкою пульсатора доїльного апарата.

Характеристики мембрани пульсатора ДД 018А

Деталь поєднується з нерегульованим пульсатором АДУ 02.100. Його використовують в українських апаратах Буренка, АІД, УІД, Велес.

Мембрана зроблена з каучукової гуми. Абразивний знос матеріалу через тертя мінімальний. Запчастину промивають і чистять перед тим як зібрати пристрій.

Одна сторона пластини гладка, інша — з проточкою. На гумі є отвір — коли ви будете встановлювати пластину, він повинен збігатися з отворами на гайці та дифузорі.

Пошкодження мембрани — поширена причина збоїв пульсатора. Якщо на пластині є канавки або тріщини, то її замінюють на нову.

Рівномірний ритм пульсації впливає на здоров'я сосків дійних тварин, кількість надою, довговічність витратних матеріалів навісного обладнання.

Де купити мембрану пульсатора ДД 018А для доїльного апарату?

Якщо в приладі справні інші деталі, а дає збої тільки мембрана, то замініть лише її. Фермери можуть купити мембрану пульсатора ДД 018А для моделі АДУ в інтернет-магазині DaMilk. Тут зібрано інвентар для молочних ферм, запчастини сільгосптехніки, витратні матеріали. 

Забрати товар можна чотирма способами:

  • самовивіз в Харкові;
  • кур'єрська доставка в Харкові;
  • перевезення компанією Інтайм;
  • доставка Новою Поштою;

Оплатити покупку ви зможете банківською карткою, або розплатитися готівкою, коли будете забирати посилку.

Залишити відгук