Кришка ресивера з прокладкою Буренка (масляний)

В наявності
Код товару:
0383
70 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Кришка ресивера з прокладкою Буренка (масляний)

Кришка ресивера — деталь для перекриття зливного отвору ресивера. Повний збір кришки включає прокладку ущільнювача, яка зберігає вакуум в молокопроводі. 

Характеристики кришки ресивера для доїльного апарату

Кришка зроблена з прозорого пластику. Крізь полікарбонатну поверхню оператор доїння бачить кількість конденсату. Це дозволяє вчасно відключити машину, щоб спустошити посудину.

Полікарбонатний пластик стійкий до хімічних і механічних впливів. Санітарно-гігієнічні норми дозволяють застосовувати його на молочних фермах.

Запчастина сумісна з масляним доїльним апаратом Буренка-1. У ньому ресиверна ємність розташована під насосом та електродвигуном. Вона бере на себе пневматичні удари, стримує рідину та гази від попадання в вакуумну систему. 

Кільцева прокладка

Кільцеве ущільнення зроблено з каучукової гуми. Витратний матеріал не псується більше ніж 6 місяців. Якщо залишити в апараті порваний ущільнювач, то вакуумне середовище порушиться. Без герметичності доїльна установка не запрацює на повну потужність.

Де купити кришку ресивера з прокладкою для доїльного апарату?

Якщо тиск в молокопроводі мінливий, то рекомендуємо купити кришку ресивера для доїльного апарату. Моделі для масляних установок Буренка є в інтернет-магазині DaMilk. Тут є соскові гуми, йоржі, колектори, вакуумрегулятори та інші запчастини.

Пропонуємо чотири варіанти доставки:

  • Новою Поштою;
  • компанією "Інтайм";
  • кур'єрською службою;
  • самовивіз;

Кур'єрська служба працює в Харкові. Самовивіз з харківського офісу. Нова Пошта та Інтайм доставлять покупку в будь-яке місто України або Росії.

Залишити відгук