Кришка ресивера Буренка (масляний)

В наявності
Код товару:
0381
40 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Кришка ресивера Буренка (масляний)

Кришка ресивера — це деталь доїльних апаратів, яка робить ресивер герметичним. Вона знижує тиск на насос та електродвигун, але зберігає вакуум. Запчастина сумісна з масляними пристроями Буренка.

Характеристики кришки ресивера доїльного апарату Буренка

В ресиверній посудині є отвір для зливу води та відкачування газів. Коли машина включена, його закривають пластмасовою кришкою.

Деталь для агрегату Буренка 1 масляного типу зроблена з полікарбонату. Вона прозора — оператор машинного доїння вчасно помітить, якщо там збирається багато рідини.

Полікарбонатні пластини промивають теплою водою та миючими засобами. Матеріал витримує окислення, тиск повітря, механічний вплив сусідніх деталей.

Для установки та герметичності потрібна прокладка-ущільнювач. Расходник роблять з каучуку та змінюють, якщо на ній з'явилися тріщини.

Де купити кришку ресивера для доїльного апарату масляного типу?

Інвентар для молочних ферм є в інтернет-магазині DaMilk. Тут можна купити кришку ресивера для доїльного апарату та інші комплектуючі. Є запчастини до моделей АІД, УІД, Буренка, Велес. 

Посилку відправляють в будь-яке місто України або Росії. Її доставлять Новою Поштою або Інтаймом. Оплатить покупку банківською карткою або післяплатою, коли будете забирати товар.

У Харкові кур'єри привезуть посилку до вашого офісу, складу або приватного господарства.

Залишити відгук