Кришка колектора Майга 140

В наявності
Код товару:
0426
90 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Технічні характеристики

Додаткова інформація
Виробник Дамілк
Запчастини до доїльної апаратури Колектор
Форма кришки колектора Кругла
Зовнішній діаметр кришки 75 мм.
Матеріал кришки Полікарбонат
Сумісність кришки з колектором Всі вітчизняні колектори на 140 см³
Країна виробник Україна

Кришка колектора Майга 140

Кришка колектора Майга 140 - елемент комплектації українських доїльних апаратів Буренка. Пункт збору молока стандартного обсягу призначений для одночасного доїння 1-2 тварин.

Характеристики кришки для колектора

Основні характеристики деталі — обсяг, діаметр, матеріал і збір комплектуючих. Обсяг стандартний - 140 м3, а діаметр - 75 мм. Завдяки габаритам її використовують як аналог для інших моделей пункту збору молока.

Повний збір складається з чотирьох елементів:

  • клапана;
  • ущільнюючої прокладки;
  • шайби для кріплення;
  • округлої, опуклої кришки;

Матеріал

Поверхня запчастини зроблена з полікарбонату. У матеріалу є ряд переваг:

  1. Прозорість. Крізь неї видно, як молоко надходить від доїльних чашок до розподільника. Вимкнути пристрій можна вчасно, щоб передой не призвів до появи маститу у тварини.
  2. Термостійкість. Полікарбонат не руйнується в зимовий сезон через холод і вологість. Тепле молоко і гаряча вода для промивання теж не псують деталь.
  3. Полікарбонат стійкий до окислення. Контакт матеріалу з лактозою не псує смак харчового продукту. Застосування полікарбонату на фермах дозволено державою. Запчастина не втрачає форму після багаторазової експлуатації.

Експлуатація

Запчастина встановлюється як в мобільні доїльні апарати, так і стаціонарні установки. Бажано міняти деталь кожні 6 місяців. Після виконання норми добового надою запчастину промивають, пропускаючи через шланги миючий засіб.

Де купити кришку колектора Майга 140?

В інтернет-магазині DaMilk можна знайти та купити кришку колектора на 140 м3. В каталозі є тисячі доїльних апаратів і комплектуючих до них.

Доставкою товарів займаються транспортні компанії "Нова Пошта", "Інтайм". Посилки відправляють в усі населені пункти України та країни ближнього зарубіжжя: Росію, Білорусь, Молдову.

Залишити відгук