Кран молочний Ф14мм ПВХ (Україна)

В наявності
Код товару:
0378
20 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Кран молочний Ф14мм ПВХ (Україна)

Молочний кран — запчастина доїльної установки, яка регулює швидкість подачі молока в відро або бідон. Деталь сумісна зі шлангом для перекачування молока 14x5.

Характеристики молочного крана Ф14мм для доїльного апарату

Деталь зроблена з харчового ПВХ пластика. Матеріал не окислюється від контакту з молоком. Смак продукту після проходження крана теж не псується.

Пластикове кріплення надійно фіксується на доїльних апаратах АІД, УІД, Буренка. Оператор машинного доїння підключає до нього ПВХ рукав. 

Кран легко розбирається, щоб замінити його движок, муфту, втулку, прокладку або оболонку. Деталь промивають теплою водою, щоб позбутися від молочних, жирових відкладень.

Де купити молочний кран Ф14мм для доїльного апарату?

Щоб контролювати швидкість подачі молока в відро, рекомендуємо купити молочний кран Ф14мм для доїльного апарату. Знайти його можна в інтернет-магазині DaMilk. Тут також є доїльні апарати та установки, соскові гуми, доїльні стакани, пульсатори, вакуумрегулятори. Українські фермери покупають тут сільгосптехніку, запчастини, інвентар для молочних ферм.

Посилки доставляють по всій Україні Новою Поштою та Інтаймом. У Харкові працюють кур'єри інтернет-магазину ДаМілк. Менеджери також приймають замовлення з Росії.

 
Залишити відгук