Комплект підшипників і сальників для доїльної установки Дамілк АІД-3 (Gamak)

В наявності
Код товару:
0440
120 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Комплект підшипників і сальників для доїльної установки Дамілк АІД-3 (Gamak)

Підшипники — опорні вузли для з'єднання валів, які знижують тертя деталей. Сальники — прокладки для ущільнення простору між валом і вузлом. Для різних моделей доїльних апаратів потрібні різні комплекти.

Характеристики комплекту підшипників і сальників для Дамілк АІД-3 (Gamak)

З АІД-3 (Gamak) поєднуються підшипники 6205 моделі. Їх встановлюють в електродвигуни та вакуумні насоси. Вони роблять роботу двигуна тихіше, прибирають вібрацію пристрою. Шум лякає корів, а вібрація — часта причина перегортання доїльного відра. Заміна деталей сприяє збільшенню обсягу надою, робить роботу оператора доїння простіше.

Опорні вузли 6205 - це підшипники кочення. Їх розмір - 25х52х15. Запчастину роблять з легованої сталі ШХ15. Легуюча речовина — хром. Це робить метал міцніше, він витримує тертя, здавлювання, хімічний вплив.

Де купити підшипники та сальники для доїльної установки АІД-3 (Gamak)?

Якщо двигун апарату голосно шумить, то рекомендуємо купити комплект підшипників і сальників для доїльної установки АІД-3 (Gamak). Заміна опорних вузлів та ущільнювачів зробить скрегіт металу мінімальним. Деталі для цієї моделі АІД є в інтернет-магазині DaMilk. У магазині продають інвентар для молочних ферм: доїльні апарати, олійниці, сепаратори, запчастини та витратні матеріали.

Доставка

Посилку в будь-яке місто України доставлять "Інтайм" або "Нова Пошта". Можлива доставка в регіони Росії. Вибирайте перевізника, якому більше довіряєте. Ціни на доставку встановлює перевізник.

У Харкові працює кур'єрська служба. Посилку привезуть до дверей вашого підприємства або приватного господарства.

Забрати посилку можна персонально на складі інтернет-магазину ДаМілк.

Сервісний центр ДаМілк

У Харкові працює сервісний центр ДаМілк. Тут лагодять доїльні апарати та інший сільськогосподарський апарат. Механіки замінять деталі в агрегатах АІД, УІД, Буренка, Велес, Берізка.

Адреса сервісного центру — вулиця Московський проспект, 273. 

Залишити відгук