Комплект підшипників і сальників для доїльної установки Дамілк АИД-2

В наявності
Код товару:
0438
250 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Комплект підшипників і сальників для доїльної установки Дамілк АИД-2

Комплект підшипників і сальників — набір запчастин для електродвигуна і вакуумного насоса доїльного апарату. Цей комплект сумісний з установкою Дамілк АІД-2.

Характеристики комплекту підшипників і сальників для Дамілк АІД-2

В комплект входять два 204 підшипники, по одному 6204 та 6203. Ущільнювальна прокладка в наборі одна. Її габарити - 20 × 47 × 10. Опорні вузли зроблені зі сталі, яка пройшла легацію хромом. Ущільнювачі — з чорного мастилостійкого каучуку.

Металеві вузли мають 7-8 кулястих тіл кочення. Завдяки цьому вони знижують тертя валових з'єднань. Доїльний апарат стає тихіше, не вібрує. Це також знижує швидкість зносу запчастин мотора, помпи.

Сальник робить простір усередині вала герметичним. Він перекриває доступ повітрю, не випускає назовні індустріальне масло, яке змазує деталі. Каучукова гума не окислюється, ще більше згладжує тертя всередині механізму.

Оператор машинного доїння змінює запчастини з трьох причин:

  • візуально помітні подряпини, потертості, нещільні з'єднання;
  • вібрація двигуна збільшилася;
  • апарат почав голосніше шуміти, чутний скрегіт металу;

Гучний шум, вібрація — причини низької молоковіддачі дійних тварин. Вони також доставляють дискомфорт самому оператору машинного доїння.

Де купити підшипники, сальники для доїльної установки Дамілк АІД-2?

Для справної роботи двигуна і насоса АІД-2 рекомендуємо купити комплект підшипників і сальників для доїльної установки. Набори запчастин для АІД, УІД, Берізка, Велес, Буренка є в інтернет-магазині DaMilk. Магазин продає сільгосптехніку, комплектуючі та витратні матеріали українським фермерам.

У Харкові посилку доставлять кур'єри, але можливий самовивіз зі складу. В інші міста країни — доставка Новою Поштою, Інтаймом. Менеджери інтернет-магазину ДаМілк також приймають замовлення з регіонів Росії. Компанія-перевізник визначає тарифи на перевезення.

Доступна моментальна оплата з банківської карти. Перевізники пропонують варіант післяплати. Якщо будете забирати покупку особисто, то віддати оплату можете готівкою.

Залишити відгук