Комплект підшипників і сальників для доїльної установки Дамілк АІД-10

В наявності
Код товару:
0437
250 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Комплект підшипників і сальників для доїльної установки Дамілк АІД-10

Комплект підшипників і сальників — це набір запчастин до мотора та помпи доїльного апарату. Їх застосовують для зниження тертя рухомих валів. Сальники служать ущільнювачами, які підтримують герметичність всередині механізму.

Характеристики комплекту підшипників і сальників для Дамілк АІД-10

Опорні вузли зроблені з легованої сталі. У комплекті є моделі 6204 (три шт.), 6205 (1 шт.). Матеріал запчастин витримує перманентне тертя, не окислюється через контакт з індустріальним маслом.

Сальник для 10 моделі АИД має розміри 20х47х10. Матеріал — каучук з мастилостійкими нафтовими домішками. Ущільнювач не пускає повітря всередину валу, закриває простір між опорним вузлом і стрижнем механізму.

Заміна запчастин зробить доїльний апарат тихим, усуне вібрацію двигуна. Корови, вівці та кози будуть менше боятися агрегат. Це збільшить обсяг надою, зведе до мінімуму ризик пошкодження вимені тварини.

Відповідні опорні вузли та прокладки також продовжують термін служби двигуна або насоса. Без них сила тертя швидко призводить запчастини до абразивного зносу.

Де купити підшипники та сальники для доїльної установки АІД-10?

Якщо двигун агрегату сильно пульсує, то рекомендуємо купити комплект підшипників і сальників для доїльної установки АІД-10. Відповідні моделі запчастин є в інтернет-магазині DaMilk. Тут зібрані комплектуючі для АІД, УІД, Буренка, Берізка, Велес. Українські фермери купують в ДаМілк сільгосптехніку, витратні матеріали, інший інвентар для молочного господарства.

Оплатити покупку ви можете банківською карткою або післяплатою. Заберіть покупку особисто з харківського складу, щоб віддати оплату готівкою. Адреса складу — м Харків, вулиця Московський проспект, 273. Тут же розташований сервісний центр ДаМілк, в якому механіки полагодять вашу техніку.

В інші міста України посилку доставлять "Інтаймом", "Новою поштою". Ви вибираєте перевізника, коли оформляєте замовлення. Менеджери інтернет-магазину приймають також замовлення з Росії.

Залишити відгук