Клапан скидний АІД-1, АІД-2, АІД-10

В наявності
Код товару:
0375
20 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Клапан скидний АІД-1, АІД-2, АІД-10

Скидний клапан — це деталь доїльних апаратів, яка дозволяє випустити з ручки-ресивера гази та рідину.

Характеристики скидного клапана для доїльного апарату

Коли оператор машинного доїння включає електродвигун доїльного апарату, то в ручці-ресівері накопичується конденсат. Випари періодично випускають з ємності, щоб волога та газ не потрапляли в насос.

Клапан перекриває отвір для виведення конденсату, зберігає в молокопроводі вакуум. Оператор дістає запчастину з ресивера, коли кількість конденсату наближається до критичної точки.

Деталь зроблена з каучукової гуми та металу. Вона витягується одним рухом, не заїдає всередині судини. Матеріал витримує пневматичний удар насоса, хімічний вплив випарів.

Клапан поєднується з доїльною апаратурою виробника ДаМілк. Запчастину встановлюють в ресивер моделей АІД-1 і 2, вона адаптується під АІД-10. 

Де купити скидний клапан для доїльних апаратів АІД-1,2,10?

Якщо ручка-ресивер втрачає вакуум, то рекомендуємо купити скидний клапан для доїльних апаратів. Запчастини моделей АІД-1,2 та 10 є в інтернет-магазині DaMilk. Власники молочних господарств знаходять тут сільгосптехніку, насоси, ротори, аксесуари для догляду за інвентарем.

Посилку з товаром доставлять Новою Поштою або Інтаймом. Компанії-перевізники допомагають передати оплату готівкою, наложеним платежем (післяплатою). Перевести оплату можна також банківською картою.

Покупку доставлять в будь-яке місто України. У Харкові працює кур'єрська служба інтернет-магазину ДаМілк. Посилки відправляють також в країни ближнього зарубіжжя. 

Залишити відгук