Як правильно мити доїльний апарат: поради досвідчених
Подоїти корову - півсправи, будь-який фермер вам скаже, що головна справа - правильно помити доїльний апарат. Як і будь-яка технічна процедура, миття доїлки вимагає певної вправності, хоч і не становить нічого складного.
Подоїти корову - півсправи, будь-який фермер вам скаже, що головна справа - правильно помити доїльний апарат. Як і будь-яка технічна процедура, миття доїлки вимагає певної вправності, хоч і не становить нічого складного.
Якщо своєчасно і правильно доглядати за доїльним обладнанням, воно, без сумніву, прослужить вірою і правдою не один рік. Доглядаючи за доїльним апаратом, ви зможете отримувати чисте молоко, яке буде відповідати всім санітарно-гігієнічним нормам. Обробка апарату для доїння, повинна здійснюватися щодня, відразу після кожного доїння корови. Насправді, нічого складного в цьому немає!
Про те, як правильно мити доїльний апарат в домашніх умовах, розповість наша стаття.
Завжди потрібно пам'ятати про те, як мити доїльний апарат так, щоб не заподіяти йому шкоди, і не викликати збоїв в роботі. Декілька нехитрих порад допоможуть вам правильно робити санітарну обробку доїльної установки:
- Для початку потрібно помити доїльну установку теплою водою зовні.
- Після цього необхідно опустити доїльні стакани в таз, або іншу ємність з водою і невеликою кількістю миючого для посуду.
- Далі слід включити апарат на режим доїння, і чекати поки вода промиє шланги.
- Після всіх цих маніпуляцій, процедуру варто повторити, але використовуючи вже чисту воду, щоб видалити залишки миючого засобу.
- Контейнер для молока миється теплою водою, як зазвичай, вручну.
Не рідше, ніж один раз в два тижні, необхідно повністю розбирати доїльний агрегат, для того щоб промивати всі деталі, проводити їх ретельну дезінфекцію. Особливу увагу варто приділяти обробці соскової гуми. Ці деталі поміщають в теплу воду з миючим на півгодини, а після промивають щіткою.
Якщо щось незрозуміло - знайти інструкції про те, як мити доїльний апарат можна і в форматі відео. Або ж ви завжди можете дізнатися, як правильно мити доїльне обладнання в домашніх умовах або на фермі, зателефонувавши менеджеру компанії Дамілк на гарячу лінію. Вам не тільки дадуть відповідь на ваші запитання, а й допоможуть правильно підібрати доїльне обладнання. Телефон для довідок 066 514 99 97.