Фільтр-глушник АІД-10

В наявності
Код товару:
0404
250 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Технічні характеристики

Додаткова інформація
Виробник Дамілк
Запчастини до доїльної установки Вакуумний насос
Призначення фільтра-глушника Доїльна установка Дамілк АИД-10
Матеріал фільтруючого елемента Металеві стільники
Країна виробник Україна

Фільтр-глушник АІД-10

Фільтр-глушник — це деталь доїльного апарату, яка глушить скрегіт металу та інші шуми двигуна. Без глушника ці звуки лякають корів, знижуючи їх молоковіддачу.

Характеристики фільтра-глушника АІД-10

Модель для ДаМілк АІД-10 сумісна з пластинчато-роторними вакуумними насосами. Встановлюють на доїльні апарати масляного типу. Фільтр-глушник пропускає крізь себе змазує матеріал, який надходить з маслобака. Це допомагає ефективно застосовувати масло, не витрачати його даремно. 

Завдяки низького опору повітряному потоку глушник поглинає шуми електромотора. Металеві стільники фільтрують масло, яке проходить крізь ємність. Вони оберігають глушник від забруднень, застоїв рідини та патьоків масла на стінках.

Де купити фільтр-глушник для доїльного апарату АИД-10?

Якщо у вас масляний тип доїльного апарату, то рекомендуємо купити фільтр-глушник для АІД-10. Ця модель є в інтернет-магазині DaMilk.

Доїльні апарати, олійниці, запчастини та аксесуари доставляють по всім областям України. У Харкові працює сервісний центр Дамілк і кур'єрська служба.

Посилки в Київ та інші міста України доставляють "Новою Поштою", "Інтаймом". Менеджери магазину приймають замовлення з Росії, інших країн ближнього зарубіжжя.

Залишити відгук