Йорж для молочних шлангів ДПР-2.10-1

В наявності
Код товару:
0349
45 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Йорж для молочних шлангів ДПР-2.10-1

Йорж для молочних шлангів ДПР-2.10-1 - інструмент для чищення рукавів доїльного апарату.

Характеристики йоржа для чищення молочних шлангів

Очищення деталей доїльного апарату захищає молоко від бактерій, а сам апарат - від зносу та окислення.

Матеріал і габарити

Ручка йоржика зроблена з оцинкованого дроту. Характеристики сталі наближені до нержавійці. Вона не окислюється від взаємодії з молочними відкладеннями, витримує різкі перепади температури.

Нейлонова щетина йоржа зберігає форму і область охоплення. Синтетичні волоски дістають до найбільш важкодоступних ділянок. Нейлон не залишає всередині рукава ворс, подряпини і канавки - абразивний знос деталі мінімальний. Матеріал знищує шкідливі для продуктів харчування мікроорганізми.

Загальна довжина пристрою досягає 1300 мм. На ручці є дві робочі поверхні. 

Експлуатація

Основа зі сталі не потребує догляду або особливих умов зберігання. Щетину після використання промивають у теплій воді. Не можна використовувати засоби з хлором під час чищення рукава або самого йоржа.

Рекомендується прочищати доїльний апарат комплектом йоржів один раз на тиждень. 

Де купити йорж для молочних шлангів ДПР-2.10-1?

Щоб підтримувати чистоту в доїльному апараті слід купити йорж для молочних шлангів. В Україні модель ДПР-2.10-1 можна знайти в інтернет-магазині DaMilk. Тут продаються десятки тисяч доїльних апаратів, запчастин до них, інструментів для догляду за інвентарем.

У Харкові товари доставляє кур'єрська служба інтернет-магазину ДаМілк. До Києва та інших міст України посилку перевозять Новою Поштою, Інтаймом. Магазин приймає замовлення з Росії, Молдови, Білорусі.

Залишити відгук