Йорж для чищення патрубків ДПР-9-2

В наявності
Код товару:
0352
25 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Йорж для чищення патрубків ДПР-9-2

Йорж для чищення патрубків ДПР-9-2 - інструмент, що вичищає патрубок доїльного апарату від жирових відкладень. Знищує мікрофлору, яка забруднює молоко та роз'їдає внутрішню поверхню з ПВХ.

Характеристики йоржа для чищення патрубків

На приладі є дві робочі поверхні. Довжина однієї становить 70 мм, а іншої - 120 мм. Ручка розташована між двома щетинками, в довжину досягає 80 мм.

Матеріал

Робоча поверхня складається з синтетичної тканини, яка кріпиться на основу йоржа. Нейлонові волоски інструменту вичищають молочні відкладення в найбільш важкодоступних місцях. Разом з відкладеннями видаляються бактерії, пил і молочні патьоки. Білий нейлон не залишає всередині патрубка ворс, не ушкоджує ПВХ, каучукові та силіконові витратні матеріали.

Ручка приладу — це дріт з оцинкованого алюмінію. Вона не іржавіє, витримує окислення та перепади температури. Сталь також не пошкоджує деталі сосковой гуми, не залишає скалок і подряпин на руках оператора доїльного апарату.

Експлуатація

Йорж підходить для очищення патрубків, але не поєднується з молочними шлангами чи колекторами. Інші деталі очищаються йоржами з великим діаметром і довжиною ручки.

Термін експлуатації інструменту - 1 рік. Оператор машинного доїння повинен не допустити контакту нейлонової щетини з гарячою водою, речовинами, які містять хлор.

Де купити йорж для чищення патрубків ДПР-9-2?

Для ретельного санітарного догляду за молокопроводом рекомендується купити йорж для чищення патрубків ДПР-9-2. В Україні аксесуари до доїльних апаратів можна знайти в інтернет-магазині DaMilk. Тут є також тисячі моделей доїльних апаратів АІД, Буренка, УІД.

Забирайте покупку в харківському офісі інтернет-магазину ДаМілк або ж замовляйте доставку. Посилки відправляються Новою Поштою або компанією "Інтайм".

Залишити відгук