Доїльне обладнання з почерговою системою доїння

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Євро) 1/1 П
    11 700 ₴
  2. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
    11 500 ₴
  3. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Євро) 1/1 Н
    11 830 ₴
  4. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Євро) 1/2 П
    13 700 ₴
  5. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Євро) 1/2 Н
    14 000 ₴
  6. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
    11 550 ₴
  7. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10  "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
    13 650 ₴
  8. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
    19 510 ₴
  9. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
    13 450 ₴
  10. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
    12 000 ₴
  11. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
    18 350 ₴
  12. Доїльний апарат Дамілк УІД-10 С80 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
    25 650 ₴
  13. Доїльний апарат Дамілк УІД-10 С80 "Коза" (Євро) 1/2 Н
    17 550 ₴
  14. Доїльний апарат Дамілк УІД-10 С80 "Коза" (Євро) 1/2 П
    15 450 ₴
  15. Доїльний апарат Дамілк АІД-3 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н (два відра)
    13 920 ₴
  16. Доїльний апарат Дамілк АІД-3 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
    12 350 ₴
  17. Доїльний апарат Дамілк АІД-3 "Коза" (Євро) 1/2 П (два відра)
    15 150 ₴
  18. Доїльний апарат Дамілк АІД-3 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
    12 700 ₴
  19. Доїльний апарат Дамілк АІД-3 "Коза" (Євро) 1/1 П
    8 850 ₴
  20. Доїльний апарат Дамілк АІД-3 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
    15 600 ₴
  21. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
    18 150 ₴
  22. Доїльний апарат Дамілк УІД-10 М80 "Коза" (Євро) 1/2 Н
    17 250 ₴
  23. Доїльний апарат Дамілк АІД-3 "Коза" (Євро) 1/2 П
    10 150 ₴
  24. Доїльний апарат Дамілк АІД-3 "Коза" (Євро) 1/1 Н
    9 000 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльне обладнання для почергової системи доїння

Доїльне обладнання з почерговою системою доїння — доїльні апарати та комплектуючі до них, які підходять для обслуговування кіз, овець та інших видів дрібної рогатої худоби. Для цих тварин також застосовують синхронну систему, але почергова краще захищає від маститу та інших хвороб молочної залози. Сам же доїльний апарат в будь-якому випадку звільнить фермера від монотонної ручної праці, оптимізує роботу фермерського господарства.

У чому особливість почергової системи доїння?

Система доїння — це послідовність дій, які спрямовані на вим'я тварини для отримання молока. На молочних фермах можуть застосовувати такі системи:

  • попарну;
  • послідовну;
  • синхронну.

Послідовна система вважається міжнародним стандартом для доїння дрібної рогатої худоби. Її особливість — обидві дійки тварини стискаються по черзі. Поки одна частина вимені відпочиває, з другої отримують молоко. Це схоже на природне годування, тому молоковіддача поголів'я збільшується.

Специфіка почергової системи схожа на попарну, проте, попарну систему застосовують тільки для доїння корів. У великої рогатої худоби чотири дійки, тому одночасно стискаються по дві дійки, що розташовані на різних половинах вимені.

Синхронна система вважається застарілою, але такі доїльні апарати дешевше, та все одно полегшують роботу фермеру. Вона полягає в тому, що соскова гума одночасно стискає та розтискає всі дійки, отримуючи з них молоко. Це трохи підвищує ризик маститу та механічних пошкоджень вимені.

Щоб впровадити в господарстві послідовну систему доїння, треба купити регульований пульсатор. Такі пристрої виробляють, наприклад, в Туреччині. В Україні продаються перевірені вітчизняні моделі АІД-1,2,3, УІД-10, в які додали цю відсутню імпортну запчастину. Спочатку в комплекті українських доїльних машин встановлений нерегульований пульсатор.

Що ще враховувати при виборі доїльного обладнання?

Система доїння — це не єдиний фактор, який варто враховувати, коли вибираєте доїльний апарат. На продуктивність і комфортабельність пристрою впливають також інші фактори. Тому досвідчені фермери рекомендують врахувати наступні моменти.

Скільки кіз та овець на вашій фермі?

Якщо поголів'я велике, то вам потрібен більш потужний апарат. Вибирайте установки з пластинчато-роторним насосом, бо мембранні агрегати не витримають такої напруги. Сучасні моделі побутових доїльних апаратів за 80-90 хвилин роботи обслужать до 100 кіз або овець. Коли голів в господарстві багато, краще купити апарат, до якого підключається декілька молочних ліній. Це дозволить доїти кілька тварин за один цикл, що значно прискорить сеанс.

Чи треба переміщати установку?

Деякі фермери купують стаціонарні доїльні установки, та просто підводять до них корів. Це доречне рішення, якщо поголів'я невелике, а стійла знаходяться поруч один з одним. Однак, мобільні установки зручніше у використанні, особливо, якщо це велике господарство. Якщо ж плануєте доїти кіз та овець в полі, то зверніть увагу на тип двигуна. Електричні моделі для цього не підійдуть, а ось паливні агрегати виявляться в самий раз. Варто враховувати, що ціна мобільних доїльних апаратів вище, а паливний пристрій дорожче обслуговувати.

З якого матеріалу вибирати запчастини?

Для різних деталей вибирають різний матеріал. В першу чергу цей аспект важливий, коли ви підбираєте обладнання для молочної магістралі. Доїльні стакани, відро та молочні рукава безпосередньо контактують з продуктом, тому повинні не окислюватися, легко відмиватися, бути екологічними. Молочні рукава завжди роблять із пластику, а ось інші запчастини можуть бути з алюмінію, пластику (полікарбонату або поліпропілену), нержавійки. Краще рішення — нержавіюча сталь.

На окрему увагу заслуговує матеріал соскової гуми. Силікон служить два роки, а також не пошкоджує вим'я тварини. Каучук більш жорсткий, а також потребує заміни кожні 5-6 місяців.

Де купити доїльне обладнання з почерговою системою доїння?

Якщо хочете вибрати машину для доїння кіз та овець, то ми рекомендуємо купити доїльне обладнання з почерговою системою доїння. Такі моделі передових українських брендів є в інтернет-магазині DaMilk. Ціна на доїльні апарати АІД, УІД — від виробника. В каталозі є також сепаратори, олійниці, окремі запчастини та інвентар для молочних ферм.

Посилки доставляються по всій Україні, а також в країни ближнього зарубіжжя. У будь-яке місто чи селище його довезуть Новою Поштою, фірмою "Інтайм". Оплата — наложеним платежем (післяплатою) або банківським переказом. Переказати гроші можна банкоматом, терміналом або через мобільний додаток вашого фінансової установи.