Доїльна установка Велес-11

В наявності
Код товару:
0015
5 700 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Виробництво

Додаткова інформація
Виробник Велес

Загальні показники продуктивності силового агрегату

Додаткова інформація
Час безперервної роботи ? Обозначае Час безперервної роботи 40 хв.
Рівень вакуумметричного розрідження ? Максимальний рівень вакуумметричного розрідження 80 кПа
Цикл доїння однієї корови 6-7 хв.
Кількість обслуговуваних корів за один цикл доїння ? Максимальна кількість обслуговуваних корів за один цикл доїння 1 корова
Номінальний рівень вакуумметричного розрідження ? Номінальний рівень вакуумметричного розрідження для доїння корів 47-50 кПа
Цикл доїння однієї кози 2-3 хв.
Кількість обслуговуваних кіз за один цикл доїння ? Максимальна кількість обслуговуваних кіз за один цикл доїння 2 кози
Рівень вакуумметричного розрідження для кіз і овець ? Номінальний рівень вакуумметричного розрідження для доїння кіз і овець 37-40 кПа
Максимальна кількість безперервно обслугованих корів ? Максимальна кількість обслугованих корів за час безперервної роботи доїльної установки До 6 корів
Максимальна кількість безперервно обслугованих кіз ? Максимальна кількість обслугованих кіз за час безперервної роботи доїльної установки До 30 кіз

Особливості конструкції силового агрегату

Додаткова інформація
Тип конструкції силової установки Моноблочна
Передача крутного моменту Пряма
Муфта Немає
Транспортабельність Пересувний
Конструкція шасі Кронштейнова
Об'єм ресивера 3 л.
Скидання конденсату Ручний
Вакуумрегулятор Пластиковий
Довжина мережевого кабелю 2 м.
Автоматичний вимикач Немає

Додаткова опція

Додаткова інформація
Установка електронного блоку захисту насоса від вологи Не передбачено

Двигун

Додаткова інформація
Тип двигуна Електричний
Спосіб живлення Мережа 220 V
Номінальна потужність 0,55 кВт
Частота обертання валу 1500 (об/хв)
Категорія розміщення 3 категорія

Вакуумний насос

Додаткова інформація
Вид насоса Пластинчато-роторний
Тип насоса Сухий
Система змащування Немає
Конструкція насоса Відкритий
Матеріал пластин Графітові
Розміри пластин 42×70×5 мм.
Кількість пластин 4 шт.
Продуктивність насоса (+/-5%) 6

Комплектація

Додаткова інформація
Вакуумметр 1 шт.
Інструкція 1 шт.
Гарантійний талон 1 шт.

Габарити товару

Додаткова інформація
Довжина 56 см.
Ширина 39 см.
Висота 42 см.
Вага 26.000000

Доїльна установка Велес С-70 (Кронштейнова) - це складова частина агрегату індивідуального доїння, яка створює вакуум в системі. Ця модель призначена для використання в невеликих домашніх господарствах. Може комплектуватися підвісним обладнанням для доїння будь-яких молочних тварин.

Продуктивність

Через моноблочну конструкцію вакуумна доїльна установка Велес С-70 може без перерви працювати тільки 40 хвилин. Це позначається на її загальній продуктивності, так як раніше потрібно перерву.

За час безперервної роботи за допомогою цього агрегату можна подоїти до 6 корів (на одну тварину витрачається близько 6-7 хв). Кіз або овець можна подоїти до 30 голів, так як насос виробляє вакуум, якого достатньо для підключення додаткового підвісного обладнання. На одну тварину дрібної рогатої худоби йде 2-3 хвилини.

Особливості конструкції силового агрегату

Силовий агрегат кронштейнової доїльної установки «Велес С-70» має моноблочну будову. Це означає, що електродвигун і вакуумний насос з'єднані безпосередньо. Щоб під час роботи не траплялися перепади тиску, використовується об'ємний ресивер на 3 літри.

Всі окремі елементи силового агрегату зібрані на пересувному шасі з кроншейновою конструкцією. Вона створена для використання в корівниках зі спеціально обладнаними проходами. Також потрібно зробити електромережу з УСО (пристроєм аварійного відключення).

Регулювання тиску проводиться за допомогою вакуумрегулятора. На ресивері цієї моделі ставлять пластиковий регулятор. Також на ресивері знаходиться клапан для зливу конденсату, який утворюється під час роботи.

Двигун

Потужність двигуна, яким оснащена доїльна установка «Велес С-70», становить 550 Вт. У обладнання серій АІД і «Буренка» цей показник вище, що також позначається на продуктивності. Двигун обертає вал, до якого приєднаний насос, з частотою 1500 об / хв.

Електродвигун підпадає під 3 категорію розміщення електроприладів. Тобто доїльна установка «Велес С-70» повинна використовуватися в приміщенні. У теплу пору року допустима робота на вулиці, але під навісом, який буде забезпечувати захист від опадів.

Насос

Вакуум створюється сухим роторним насосом зі відкритою конструкцією. У насосі стоять 4 графітових пластини розміром 42 × 70 × 5 мм. Продуктивність на холостому ходу - 6,5 м³ / год; максимальний вакуумний тиск - 80 кПа.

Якщо виникають проблеми з продуктивністю або набором тиску, потрібно провести заміну пластин. Графітові лопатки зношуються швидше, так як в насосах сухого типу не передбачено змазування.

Рекомендації до використання

Неприпустимо перевищувати рекомендований час роботи, так як це призведе до поломки силового агрегату. Вакуумний насос і двигун потрібно захищати від води, а тому не можна допускати впливу опадів. Зливайте воду з ресивера після кожного доїння. Клапан скидання конденсату в цій моделі необхідно активувати вручну.

Купити доїльну установку Велес С-70 або іншої моделі можна в інтернет-магазині ДаМілк. На сайті є інше обладнання, без якого складно обійтися тим, хто утримує молочних тварин.

Залишити відгук