Доїльна установка Велес-10

В наявності
Код товару:
0014
5 000 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Виробництво

Додаткова інформація
Виробник Велес

Загальні показники продуктивності силового агрегату

Додаткова інформація
Час безперервної роботи ? Обозначае Час безперервної роботи 40 хв.
Рівень вакуумметричного розрідження ? Максимальний рівень вакуумметричного розрідження 80 кПа
Цикл доїння однієї корови 6-7 хв.
Кількість обслуговуваних корів за один цикл доїння ? Максимальна кількість обслуговуваних корів за один цикл доїння 2 корови
Номінальний рівень вакуумметричного розрідження ? Номінальний рівень вакуумметричного розрідження для доїння корів 47-50 кПа
Цикл доїння однієї кози 2-3 хв.
Кількість обслуговуваних кіз за один цикл доїння ? Максимальна кількість обслуговуваних кіз за один цикл доїння 4 кози
Рівень вакуумметричного розрідження для кіз і овець ? Номінальний рівень вакуумметричного розрідження для доїння кіз і овець 37-40 кПа
Максимальна кількість безперервно обслугованих корів ? Максимальна кількість обслугованих корів за час безперервної роботи доїльної установки До 11 корів
Максимальна кількість безперервно обслугованих кіз ? Максимальна кількість обслугованих кіз за час безперервної роботи доїльної установки До 60 кіз

Особливості конструкції силового агрегату

Додаткова інформація
Тип конструкції силової установки Моноблочна
Передача крутного моменту Пряма
Муфта Немає
Транспортабельність Пересувний
Конструкція шасі Візок
Об'єм ресивера 3 л.
Скидання конденсату Ручний
Вакуумрегулятор Пластиковий
Довжина мережевого кабелю 2 м.
Автоматичний вимикач Немає

Додаткова опція

Додаткова інформація
Установка електронного блоку захисту насоса від вологи Не передбачено

Двигун

Додаткова інформація
Тип двигуна Електричний
Спосіб живлення Мережа 220 V
Номінальна потужність 0,55 кВт
Частота обертання валу 1500 (об/хв)
Категорія розміщення 3 категорія

Вакуумний насос

Додаткова інформація
Вид насоса Пластинчато-роторний
Тип насоса Сухий
Система змащування Немає
Конструкція насоса Відкритий
Матеріал пластин Графітові
Розміри пластин 42×70×5 мм.
Кількість пластин 4 шт.
Продуктивність насоса (+/-5%) 6

Комплектація

Додаткова інформація
Вакуумметр 1 шт.
Інструкція 1 шт.
Гарантійний талон 1 шт.

Габарити товару

Додаткова інформація
Довжина 56 см.
Ширина 39 см.
Висота 42 см.
Вага 26.000000

Доїльна установка «Велес С-70» - це частина агрегату індивідуального доїння, яка складається з двигуна і насоса. Саме вона створює вакуум в системі, який є основою машинного доїння.

Велес С-70 - українська суха доїльна установка, яка призначена для домашнього використання. Вона сумісна з різним підвісним обладнанням, яке можна знайти на ринку.

Продуктивність

Доїння однієї корови з доїльною установкою «Велес С-70» займає 6-7 хвилин, а кози - 2-3 хвилини. Продуктивності вакуумного насоса досить, щоб підключати додаткові комплекти підвісного обладнання. Максимальний вакуумний тиск для цієї моделі - 80 кПа.

Максимальний час безперервної роботи становить 40 хвилин. За цей період за допомогою установки можна подоїти 11 корів або 40 кіз.

Особливості конструкції силового агрегату

Силовий агрегат має моноблочну будову. Двигун і насос у вакуумній доїльній установці «Велес С-70» з'єднані без муфти. Передача крутного моменту здійснюється безпосередньо, тобто ротор із графітовими лопатками надягається прямо на вал двигуна. Силовий агрегат і ресивер збираються на рухомому каркасі. Клапан для скидання конденсату ручний. Налаштування тиску проводиться через вакуумрегулятор.

Двигун

Потужність двигуна доїльної установки «Велес С-70» становить 550 Вт. Вал обертається з частотою 1500 об / хв. Живлення надходить по кабелю (2 м) від мережі з напругою 220 В. Аварійного відключення двигуна модель не має, а тому мережу перед підключенням необхідно перевірити на стабільність струму. Не можна запускати обладнання, якщо на корпусі мотора утворився конденсат, так як він може стати причиною короткого замикання.

Насос

Пластинчато-роторний насос відноситься до сухого типу. Для зниження шуму використовується глушник. Конструкція насоса відкрита. Всередині на роторі стоять графітові пластини (4 шт.) розміром 42 × 70 × 5 мм. Збільшені в порівнянні зі стандартом, пластини дозволяють отримати продуктивність 6,5 м³ / год при відносно невеликій потужності двигуна. Знос пластин вище, ніж в агрегатах масляного типу, тобто заміну доведеться проводити частіше.

Рекомендації до використання

Для захисту від опадів використовуйте і зберігайте доїльну установку Велес С-70 в приміщенні, де не буває великих перепадів температур. У теплу пору року досить обладнати навіс.

Не допускається перевищення рекомендованого часу роботи, потрапляння води в систему. Не забувайте зливати конденсат з ресивера. Графітові пластини вакуумного насоса з часом зношуються, не варто відкладати їх заміну до повного руйнування.

Купити доїльну установку Велес С-70 можна в магазині ДаМілк. На сайті також доїльне обладнання власного виробництва, яке можна купити без посередників.

Залишити відгук