Доїльна установка Велес-10

В наявності
Код товару:
0014
6 200 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Виробництво

Додаткова інформація
ВиробникВелес

Загальні показники продуктивності силового агрегату

Додаткова інформація
Час безперервної роботи ? Обозначае Час безперервної роботи40 хв.
Рівень вакуумметричного розрідження ? Максимальний рівень вакуумметричного розрідження80 кПа
Цикл доїння однієї корови6-7 хв.
Кількість обслуговуваних корів за один цикл доїння ? Максимальна кількість обслуговуваних корів за один цикл доїння2 корови
Номінальний рівень вакуумметричного розрідження ? Номінальний рівень вакуумметричного розрідження для доїння корів47-50 кПа
Максимальна кількість безперервно обслугованих корів ? Максимальна кількість обслугованих корів за час безперервної роботи доїльної установкиДо 11 корів
Цикл доїння однієї кози2-3 хв.
Кількість обслуговуваних кіз за один цикл доїння ? Максимальна кількість обслуговуваних кіз за один цикл доїння4 кози
Рівень вакуумметричного розрідження для кіз і овець ? Номінальний рівень вакуумметричного розрідження для доїння кіз і овець37-40 кПа
Максимальна кількість безперервно обслугованих кіз ? Максимальна кількість обслугованих кіз за час безперервної роботи доїльної установкиДо 60 кіз

Особливості конструкції силового агрегату

Додаткова інформація
Тип конструкції силової установкиМоноблочна
Передача крутного моментуПряма
МуфтаНемає
ТранспортабельністьПересувний
Конструкція шасіВізок
Об'єм ресивера3 л.
Скидання конденсатуРучний
ВакуумрегуляторПластиковий
Довжина мережевого кабелю2 м.
Автоматичний вимикачНемає

Додаткова опція

Додаткова інформація
Установка електронного блоку захисту насоса від вологиНе передбачено

Двигун

Додаткова інформація
Тип двигунаЕлектричний
Спосіб живленняМережа 220 V
Номінальна потужність0,55 кВт
Частота обертання валу1500 (об/хв)
Категорія розміщення3 категорія

Вакуумний насос

Додаткова інформація
Вид насосаПластинчато-роторний
Тип насосаСухий
Система змащуванняНемає
Конструкція насосаВідкритий
Матеріал пластинГрафітові
Розміри пластин42×70×5 мм.
Кількість пластин4 шт.
Продуктивність насоса (+/-5%)6.5 м³/год

Комплектація

Додаткова інформація
Вакуумметр1 шт.
Інструкція1 шт.
Гарантійний талон1 шт.

Габарити товару

Додаткова інформація
Довжина56 см.
Ширина39 см.
Висота42 см.
Вага26.000000

Доїльна установка «Велес С-70» - це частина агрегату індивідуального доїння, яка складається з двигуна і насоса. Саме вона створює вакуум в системі, який є основою машинного доїння.

Велес С-70 - українська суха доїльна установка, яка призначена для домашнього використання. Вона сумісна з різним підвісним обладнанням, яке можна знайти на ринку.

Продуктивність

Доїння однієї корови з доїльною установкою «Велес С-70» займає 6-7 хвилин, а кози - 2-3 хвилини. Продуктивності вакуумного насоса досить, щоб підключати додаткові комплекти підвісного обладнання. Максимальний вакуумний тиск для цієї моделі - 80 кПа.

Максимальний час безперервної роботи становить 40 хвилин. За цей період за допомогою установки можна подоїти 11 корів або 40 кіз.

Особливості конструкції силового агрегату

Силовий агрегат має моноблочну будову. Двигун і насос у вакуумній доїльній установці «Велес С-70» з'єднані без муфти. Передача крутного моменту здійснюється безпосередньо, тобто ротор із графітовими лопатками надягається прямо на вал двигуна. Силовий агрегат і ресивер збираються на рухомому каркасі. Клапан для скидання конденсату ручний. Налаштування тиску проводиться через вакуумрегулятор.

Двигун

Потужність двигуна доїльної установки «Велес С-70» становить 550 Вт. Вал обертається з частотою 1500 об / хв. Живлення надходить по кабелю (2 м) від мережі з напругою 220 В. Аварійного відключення двигуна модель не має, а тому мережу перед підключенням необхідно перевірити на стабільність струму. Не можна запускати обладнання, якщо на корпусі мотора утворився конденсат, так як він може стати причиною короткого замикання.

Насос

Пластинчато-роторний насос відноситься до сухого типу. Для зниження шуму використовується глушник. Конструкція насоса відкрита. Всередині на роторі стоять графітові пластини (4 шт.) розміром 42 × 70 × 5 мм. Збільшені в порівнянні зі стандартом, пластини дозволяють отримати продуктивність 6,5 м³ / год при відносно невеликій потужності двигуна. Знос пластин вище, ніж в агрегатах масляного типу, тобто заміну доведеться проводити частіше.

Рекомендації до використання

Для захисту від опадів використовуйте і зберігайте доїльну установку Велес С-70 в приміщенні, де не буває великих перепадів температур. У теплу пору року досить обладнати навіс.

Не допускається перевищення рекомендованого часу роботи, потрапляння води в систему. Не забувайте зливати конденсат з ресивера. Графітові пластини вакуумного насоса з часом зношуються, не варто відкладати їх заміну до повного руйнування.

Купити доїльну установку Велес С-70 можна в магазині ДаМілк. На сайті також доїльне обладнання власного виробництва, яке можна купити без посередників.

Залишити відгук