Доїльна установка Дамілк АІД-3 (Gamak)

В наявності
Код товару:
0007
6 600 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Виробництво

Додаткова інформація
ВиробникДамілк

Загальні показники продуктивності силового агрегату

Додаткова інформація
Час безперервної роботи ? Обозначае Час безперервної роботи60 хв. ? Тильки 60 хв.
Рівень вакуумметричного розрідження ? Максимальний рівень вакуумметричного розрідження80 кПа
Цикл доїння однієї корови6-7 хв.
Кількість обслуговуваних корів за один цикл доїння ? Максимальна кількість обслуговуваних корів за один цикл доїння2 корови
Номінальний рівень вакуумметричного розрідження ? Номінальний рівень вакуумметричного розрідження для доїння корів47-50 кПа
Максимальна кількість безперервно обслугованих корів ? Максимальна кількість обслугованих корів за час безперервної роботи доїльної установкиДо 17 корів
Цикл доїння однієї кози2-3 хв.
Кількість обслуговуваних кіз за один цикл доїння ? Максимальна кількість обслуговуваних кіз за один цикл доїння4 кози
Рівень вакуумметричного розрідження для кіз і овець ? Номінальний рівень вакуумметричного розрідження для доїння кіз і овець37-40 кПа
Максимальна кількість безперервно обслугованих кіз ? Максимальна кількість обслугованих кіз за час безперервної роботи доїльної установкиДо 80 кіз

Особливості конструкції силового агрегату

Додаткова інформація
Тип конструкції силової установкиМоноблочна
Передача крутного моментуПряма
МуфтаНемає
ТранспортабельністьСтаціонарний
Конструкція шасіБезколісний каркас
Об'єм ресивера19 л.
Скидання конденсатуАвтоматичний
ВакуумрегуляторМеталевий
Довжина мережевого кабелю5 м.
Автоматичний вимикачНемає

Додаткова опція

Додаткова інформація
Установка електронного блоку захисту насоса від вологиПередбачено

Двигун

Додаткова інформація
Тип двигунаЕлектричний
Спосіб живленняМережа 220 V
Номінальна потужність0,75 кВт
Частота обертання валу1500 (об/хв)
Категорія розміщення3 категорія

Вакуумний насос

Додаткова інформація
Вид насосаПластинчато-роторний
Тип насосаСухий
Система змащуванняНемає
Конструкція насосаВідкритий
Матеріал пластинГрафітові
Розміри пластин45×70×6 мм.
Кількість пластин4 шт.
Продуктивність насоса (+/-5%)11.6 м³/год

Комплектація

Додаткова інформація
Вакуумметр1 шт.
Інструкція1 шт.
Гарантійний талон1 шт.

Габарити товару

Додаткова інформація
Довжина46 см.
Ширина40 см.
Висота68 см.
Вага32.000000

Схема 1

В агрегаті індивідуального доїння за відкачування повітря з системи відповідає доїльна установка (Схема 1.1). ДаМілк АІД-3 (Gamak) - це український силовий агрегат, виготовлений на базі турецького електродвигуна. Він може комплектуватися підвісним обладнанням, як для кіз, так і для корів. За характеристиками модель з мотором Gamak відповідає повністю українській доїльній установці АІД-3, але при цьому в ньому реалізовано ряд конструктивних особливостей.

У комплект поставки доїльної установки (Схема 1.1) доїльне відро (Схема 1.2) і павук (Схема 1.3) не входить.

Продуктивність

Час безперервної роботи (хв.)

60

Максимальний рівень вакуумметричного розрідження (кПа)

80

Цикл доїння однієї корови (хв.)

6-7

Максимальна кількість обслуговуваних корів за один цикл доїння

2 корови

Номінальний рівень вакуумметричного розрідження для доїння корів (кПа)

47-50

Максимальна кількість обслужених корів за час безперервної роботи доїльної установки

До 17 корів

Цикл доїння однієї кози (хв.)

2-3

Максимальна кількість обслуговуваних кіз за один цикл доїння

4 кози

Номінальний рівень вакуумметричного розрідження для доїння кіз і овець (кПа)

37-40

Максимальна кількість обслужених кіз за час безперервної роботи доїльної установки

До 80 кіз

Таблиця 1

Доїльна установка АІД-3 (Gamak) має продуктивність 11,6 м3 / год. Це дозволяє для доїння корів підключити відразу 2 лінії, а для кіз - 4. На одну тварину витрачається від 2-3 (дрібна рогата худоба) до 6-7 (ВРХ) хвилин. Час безперервної роботи становить 1 годину. Тобто при підключенні максимально можливої кількості ліній за один цикл можна подоїти до 17 корів або 80 кіз.

Особливості конструкції силового агрегату

Схема 2

Силовий агрегат доїльної установки АІД-3 (Gamak) збирається у вигляді моноблока. Моноблочна конструкція (Схема 2.1) - це тип виконання техніки, що об'єднує кілька модулів в одному корпусі, а саме електромотор (Схема 2.2) і вакуумний насос (Схема 2.3). Особливістю даної конструкції є пряма передача крутного моменту на ротор насоса не використовуючи муфти або шківа.

Моноблок (Схема 2.1) і ресивер на 19 л (Схема 2.4) збирають на нерухомому каркасі (Схема 2.5). Доїльна установка АІД-3 (Gamak) відноситься до стаціонарних, тому колеса відсутні.

У комплект поставки до доїльної установки для контролю рівня вакуумметричного розрідження входить вакуумметр (Схема 2.6).

Двигун

Електродвигун (Схема 2.2) потужністю 0,75 кВт виготовляється в Туреччині - на сьогоднішній день ця країна є одним з лідерів по виробництву обладнання для машинного доїння. Швидкість обертання валу двигуна становить 1500 об / хв.

Відмінною рисою цього двигуна є стопорна система, яка блокує якір електромотора в тому становищі, в якому він знаходиться в момент розриву електричного кола.

Насос

В доїльній установці АІД-3 (Gamak) використовується сухий роторний насос відкритого типу. Відкрита конструкція насоса передбачає установку ротора насоса (Схема 3.1) безпосередньо на вал електромотора (Схема 3.2), а це означає, що в такій конструкції немає внутрішньої кришки насоса її роль грає з'єднувальний фланець (Схема 2.3). У фланці немає підшипника точно так, як і в передній кришці (Схема 2.4), посадженій на статор (Схема 2.5). Відсутність підшипників в кришці статора і фланці компенсують підшипники електромотора. Тобто все навантаження працюючого насоса йде на підшипники електродвигуна.

Глушник (Схема 2.6) не тільки знижує шум, але і фільтрує повітря, що характерно не для всіх вакуумних установок сухого типу. Усередині встановлений циліндр з мікроволокна, який не дозволяє частинкам графіту потрапити в атмосферу.

У вакуумному насосі стоять 4 графітові пластини 45 × 70 × 6 мм. Стандартна товщина лопаток 5 мм, але в цій моделі використовуються збільшені, що підвищує їх живучість.

Стопорний механізм електромотора в першу чергу спрямований на збільшення моторесурсу вакуумного насоса. Це пов'язано з тим, що при відключенні двигуна система починає заповнюватися повітрям. Через це ротор починає різко обертатися в протилежному від робочого напрямку. У зв'язку з різкою зміною напрямку обертання на пластинах можуть утворюватися сколи та тріщини. Стопорна система електродвигуна на доїльній установці ДаМілк АІД-3 (Gamak) стопорить вал електромотора, а значить і ротора тому графітові пластини не руйнуються.

Рекомендації з використання

Електродвигун доїльної установки АІД-3 (Gamak) відноситься до 3-ї категорії розміщення. Не можна допускати його використання при різкій зміні температур. При наявності конденсату на статорі двигуна або проводці запуск протипоказаний, так як вода може стати причиною короткого замикання.

Купити доїльний установку АІД-3 (Gamak) можна в інтернет-магазині DaMilk. Так ви зробите покупку у виробника, а тому не будете переплачувати. При цьому ви отримаєте офіційну гарантію, і зможете звернутися в сервісний центр DaMilk.

Залишити відгук