Радіальні дворядні кулькові підшипники

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Підшипник кульковий радіальний 4205 ATN9 (SKF)
  715 ₴
 2. Підшипник кульковий радіальний 4210 ATN9 (SKF)
  1 503 ₴
 3. Підшипник кульковий радіальний 4206 ATN9 (SKF)
  1 103 ₴
 4. Підшипник кульковий радіальний 4307 ATN9 (SKF)
  1 449 ₴
 5. Підшипник кульковий радіальний 4200 ATN9 (SKF)
  661 ₴
 6. Підшипник кульковий радіальний 4308 ATN9 (SKF)
  1 838 ₴
 7. Підшипник кульковий радіальний 4208 ATN9 (SKF)
  1 228 ₴
 8. Підшипник кульковий радіальний 4203 ATN9 (SKF)
  611 ₴
 9. Підшипник кульковий радіальний 4209 ATN9 (SKF)
  1 297 ₴
 10. Підшипник кульковий радіальний 4202 ATN9 (SKF)
  592 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Що таке радіальні дворядні кулькові підшипники?

Радіальні дворядні кулькові підшипники мають два ряди з металевими сферамина кільці. Завдяки цій особливості вони можуть витримувати перекоси осі до корпусу на 3º. Кулькові радіальні однорядні підшипники не витримують такого навантаження. Проте вони найпоширеніші, ніж дворядний варіант. Це тому, що такі компоненти простіші у виробництві, і за необхідності їх можна встановлювати відразу кілька. Підшипник кульковий радіальний та інші деталі можна легко замовити у зручному онлайн магазині Damilk.

Як влаштовані радіальні дворядні кулькові підшипники?

Підшипником називають деталь, яка утримує у просторі вісь або інший рухомий елемент, забезпечуючи обертання, розгойдування або пересування по заданій лінії з незначним опором. При цьому навантаження від частини, що рухається, передається на інші вузли механізму. 

Підшипники кулькові радіальні сферичні дворядні потрібно вміти правильно встановлювати. В іншому випадку вони можуть зненацька вийти з ладу, а це своєю чергою призведе до аварії або інших неприємностей. 

Кулькові підшипники широко застосовуються в наступних механізмах та галузях:

 • автомобілі;
 • електродвигуни;
 • побутова техніка;
 • кольорова металургія;
 • харчова промисловість;
 • виробництво медичних приладів.

Підшипник кульковий радіальний дворядний сферичний вигідно відрізняється тим, що у нього мінімальні витрати на тертя. Він без проблем може працювати на високих оборотах. При цьому деталь слабо нагрівається та працює практично безшумно. Слово "радіальний" означає, що підшипник призначений для навантажень, що надходять під прямим кутом стосовно осі. 

Як з'явилися радіальні дворядні кулькові підшипники?

Як не дивно, перша подоба підшипника виникла ще в епоху неоліту. Розкопки показали, що в доісторичні часи подібні деталі робили з каменю, а використовували для конструювання свердлильних пристроїв і прядильних пристроїв. В Азії та Північній Африці важкі предмети транспортували за допомогою колод. У Стародавній Греції деталі, схожі на підшипники, використовувалися як складові облогових знарядь. 

Вже в I столітті нашої ери були винайдені поворотні кола, що дуже віддалено нагадують підшипники кулькові радіальні дворядні. У XVII столітті був винайдений механізм для замку дверей, до складу якого входили подібні деталі. У наступному столітті з'явилися підшипники для верстатів. 

Перша в історії металева деталь кочення увійшла до складу вітряка, побудованого в Англії. У ХІХ столітті підшипниками почали оснащувати колеса залізничних вагонів. Пізніше було налагоджено масове виробництво залізних кульок, що стало поштовхом для відкриття відомої фірми FAG, яка пізніше випустила радіальний кульковий сферичний дворядний підшипник.

Де можна вигідно купити радіальні дворядні кулькові підшипники?

Інтернет-магазин Damilk спеціалізується з продажу спеціалізованої техніки для молочного виробництва та іншої сільськогосподарської продукції. Але у нас ви знайдете і такі товари як підшипник кульковий дворядний радіальний, адже подібні деталі використовуються в сільськогосподарській техніці. Всі товари з гарантією проходять обов'язковий контроль якості перед реалізацією. Замовити будь-яку продукцію можна не виходячи із дому чи офісу. Доставка здійснюється через Нову Пошту. Якщо немає можливості відвідати поштове відділення, можна розглянути варіант кур'єрської доставки.