Молоткові зернодробилки

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Зернодробилка Лан-3, чавун (для зерна та качанів кукурудзи)
  5 730 ₴
 2. Зернодробилка (ДКУ) Фермер В-2 під електродвигун (для зерна та качанів кукурудзи)
  3 990 ₴
 3. Зернодробилка "Урожай-М" максі з кнопкою (для зерна та качанів кукурудзи)
  5 520 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Дроблення зерна — найважливіша процедура в процесі заготівлі комбікорму для сільськогосподарських птахів. Якщо згодовувати тваринам цільне зерно, то є високий ризик, що вони подавляться. Наслідки можуть бути фатальними. У кращому разі, цільне зерно просто шкодитиме здоров'ю їхнього стравоходу.

Молоткова та роторна зернодробилка впорається із завданням подрібнення зерна. На виході ви отримаєте якісний корм, який стане каркасом для раціону ваших сільськогосподарських птахів: гусей, качок, курей, перепелів, голубів, фазанів та інших. Вибирайте з асортименту інтернет-магазину Damilk, а рекомендації щодо покупки ви знайдете в тексті далі.

Чому варто купити молоткову зернодробилку?

Перше зерно, що трапилося, не пригодиться для вивіреного раціону худоби та птиці. Потрібно зерно певної величини, кожного виду крупи вона різна. Тварини можуть їсти і цілісні зерна, але вчені вже довели, що перемелені крупи краще засвоюються їх організмом. Адже лише правильне харчування тварин дасть вам максимальний прибуток від сільськогосподарського бізнесу.

Зернодробилка дозволить заготовляти корм самому та дбати про здоров'я тварин. Це і економія, і результат та позбавлення себе від зайвої ручної роботи. Чому ж саме молоткову, а не роторну? Вона просто більше підходить саме для зерна, круп. Аналог, роторні, з ріжучими елементами типу ножів, більше згодяться для овочів та фруктів.

Якими бувають молоткові зернодробилки?

Вибираючи зернодробилку, потрібно ретельно вивчити її характеристики. Їх небагато, тож заплутатися буде складно. Але якщо спочатку не приділити цьому уваги, то можна купити молоткову зернодробилку, яка абсолютно не підійде у вашому конкретному випадку. Рекомендуємо враховувати наступні моменти:

 1. Краще брати електричні зернодробилки, а не ручні. З ними ви зможете менше фізичних сил витрачати на роботу, та й просто подрібнювати зерно швидше. Власники ручних моделей змушені обертати важіль, щоб ріжучі елементи рухалися та подрібнювали сировину. Вони навіть не можуть відійти від пристрою, доки робота рухається. В електричних зернодробилках всі процеси автоматизовані, а ви лише додаєте нове зерно у контейнер.
 2. Які обсяги приймального контейнера? Чим більше вільного місця, тим рідше вам доведеться оновлювати вміст, засипаючи нову партію продукту.
 3. Швидкість подрібнення. Чим потужніший двигун зернодробилки та міцніше ріжучі елементи, тим швидше ви зможете працювати. А швидкість завжди цінується, адже на фермі і так багато роботи.
 4. Розміри апарату. Прослідкуйте, щоб воно містилося у тому місці, яке ви для нього визначили.
 5. Матеріали. Ідеально, якщо корпус та всі запчастини зроблені з нержавіючої сталі. Інші матеріали поступово подаватимуть корозії.

Де придбати молоткову зернодробилку в Україні?

Знайти зернодробилку та купити її ви зможете у фізичному салоні сільгосптехніки, на ринку чи в інтернеті. Перші два способи вимагатимуть від вас витрат вільного часу, та й знайдете тут обмежений асортимент за підвищеною ціною. Зараз варто користуватися інтернетом, коли ви надумали щось купувати. Але який інтернет магазин вибрати?

В інтернет-магазині Damilk є три способи оплати: віддалено безготівковими, через термінал банкнотами або післяплатою, коли посилка прийде поштою, і ви будете її забирати у відділенні або з рук кур'єра. Перевізник по всій Україні – Нова Пошта. Відділення НП є у великих та малих населених пунктах країни. В межах Харківської області посилку привезуть кур'єри інтернет-магазину "Дамілк". Тут посилку можна забрати самовивозом.